• Laugreano
    1.3k
    Mene je Dalić naučio poniznosti i strpljenju sa trenerima.Banana 2

    Trenirao te, ili si mu bio pomocnik?
  • austrijanac
    2.6k
    Zato što je možda Sergej htio BrekalaNavijač Dinama

    Hoxha je bio dogovoren početkom prosinca, već se 15.12. naveliko i naširoko pričalo u Koprivnici da će kapnut milja iz Maksimirske 128.

    Tako da taj dio s Brekalom nije istina, prvo je htio Hoxhu, Brekalo je bio naknadno.


    Trenera neću vrijeđat do kraja sezone, ali samo neke detalje ubacit.
  • Dudu9
    422
    Ovo da trener baš htio određenog igrača su gluposti, niko od nas ne zna koje su bile opcije, sigurno mu niko nije nudio igrača koji je baš pojačanje i cijena mu vise milijuna, ima odabir takve sto su jeftini ko Brodić,Hoxha, vraćanje igrača sa posudbi Zivković, Kulenović, tako da se i od ljetnog prijelaznog roka ne treba nadati velikim promjenama, dinamo nema novaca za velika pojačanja
  • Peškaman
    2.4k
    Vrlo jednostavno,za svaki loš potez ili detalj isključivi krivac je Jakirović,za svaki dobar potez on je parcijalno zaslužan.
    I tako kroz čitavu sezonu...
  • Paggini
    5.7k
    Vrlo jednostavno,za svaki loš potez ili detalj isključivi krivac je JakirovićPeškaman

    Ne znam jesi li unazad zadnjih osam mjeseci posjetio teme posvećene igračima? Prolistaj malo...
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Kad je Sergej tek stigao, znao sam, kao i dobar dio foruma, da smo dobili trenera koji je veliki potencijal. Rijeka pa Dinamo, što god tko mislio, lijepa je stepenica, barem što se hrvatskog nogometa tiče, ali je i dalje postojao upitnik, s obzirom na to da smo bili u prilično klimavom trenutku kao klub.

    Svoje mišljenje o treneru, nisam nikada pisao ovdje, barem ne egzaktno. Takve stvari, po defaultu, zadržavam za sebe. Bilo je tu uvreda, teških riječi, bilo je podrške, ali i onih manje ili više trezvenih u svemu tome. Usudim se reći da sam i ja nekoliko puta označen popularnom krilaticom " Yakirov odvjetnik " , ali me to nije diralo, s obzirom da znam da sam i prijašnjem treneru pružio izrazitu podršku, a tko ne vjeruje u to, neka potraži moje komentare od ljeta.

    Imao je on svojih grešaka. Nikada nisam bježao od toga. Lutanje s golmanima, poneke suspektne odluke u prvom dijelu sezone, a onda i najveći krimen (za mene bar), Loksa i 0-3. Bilo mi je krivo čitati i neke komentare, gaženja na podu, ali sam shvatio da ljudi jednostavno žele najbolje Dinamu.

    Sergeja osobno ne poznajem, ali smo se, u njegovim mostarskim danima, jedanput sreli, prišao sam mu, malo i stidljivo, a on me oduševio stavom i pristupom, i bit ću brutalno iskren, "kupio" . Taj dan je ,u mom srcu, istakao jasnu kandidaturu da nas, kad za to dođe vrijeme, predvodi s klupe. Da, htio sam to, da taj trenutak, kad će se popeti na zlatni pijedestal, postaviti "krunu" najboljeg u Hrvatskoj, bude, baš u mom Dinamu. A čovjek sam, emocija, od krvi i mesa, i imam pravo na želje. Nakon dolaska iz Rijeke, na Instagram sam mu poslao kratku poruku, izrazio čestitke i zaželio sve najbolje, a on mi je odgovorio, obećao da će dati sve da uzmemo dvije krune. Oduševilo me i dirnulo, trener velikog, mog Dinama, beznačajnom meni, odgovara da će sve biti kako treba.

    Došao je i taj trenutak. Na Rujevici igramo, vjerojatno i odlučujuću utakmicu, za prvaka Hrvatske. Na istom onom mjestu, gdje su mu, prije pet mjeseci spremali "pakao". Gdje ga je pola Hrvatske smjenjivalo u predvečerje tog susreta, uz opasku kako će ,Karma" učiniti svoje, kako će mu upravo Rijeka presuditi. To se nije dogodilo, u tom susretu smo bili bliže pobjedi, a on je sva pljuvanja (iz navijačke perspektive i u neku ruku razumljiva) prihvatio gospodski, stoički i sa osmijehom.

    Tako da, drage kolege, Dinamovci, forumaši, prijatelji, nadam se da sam barem malo približio neke svoje osjećaje, ali i da sam, kroz sve ove mjesece, u svim svojim upisima bio realan i objektivan, koliko sam, s obzirom na sve navedeno, uopće bio u mogućnosti. Ovo je moj posljednji upis, barem do nedjelje, jer za mene kreće "predizborna šutnja".

    Sergej, Šefe, kako Vas volim zvati i kako sam Vas nazvao prvi put kad smo se sreli, želim Vam svu sreću ovog svijeta. Vama, stožeru i naravno igračima. Zajednički ste iznijeli ovu sezonu, nije bilo lako, uspona je, kao i padova, baš kao i u životu, bilo konstanto. No, to je nogomet. Više ništa nije važno. Sve će stati u tih devedeset minuta i nadam se da će se preokrenuti na našu stranu. Što će biti poslije toga? Osobno me trenutno to ne dira , neka odluče oni koji su za to zaduženi.

    A za za kraj, moja omiljena : Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!
  • emilperska
    3k
    Iz nekih mojih izvora bliskih Koprivnici nameće se činjenica da je naš trener bio zaljubljen u Hoxhu i da mu je on bio najbolji igrač HNL-a i da je da karikiram "imao fetiš" na njega.

    O treneru imam malo lijepih riječi, ali nabacio sam silenzio stampa do kraja sezone..

    Ali sad neko branjenje da on nije htio Hoxhu ili da mu je nametnut ili šta već. Rijetko šta na ovom forumu mogu pisati da znam pouzdano, ali ako ću vjerovati svom čovjeku iz KC nakačenom na klupske strukture. Relativno pouzdano tvrdi da je on njegov i isključivo njegov odabir i da su i ovi u Belupu bili iznenađeni količinom interesa za njim..
  • Praskaton
    1.8k
    Mislim da nas je vecina prestala sa komentarima na ovoj temi zbog mira u ovoj zavrsnici prvenstva.

    Samo se nadam da ce vodeci ljudi uzeti u obzir sve sto se događalo od kad je Jakir došao.
    Tad nebi trebalo bit straha,on ce biti bivši uvjeren sam
  • Tom Hanks
    2.5k
    Tata, šef,zvuci poznato..
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    da, taman vozim iz Međugorja.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ako te to ne vređa i to ne smeta, onda dobro.
  • dinon7
    444
    Mislim da je najbolje sačekati kraj i vidjeti što će nam on donesti.
    Lutao je u početku, masu puta sam u komentarima napisao odlazi ovo ono. Ali iskreno danas imam drugačiji stav. Pokušavao je, vrtio, rotirao, mijenjao i formacije i igrače. Te naposljetku našao dobitnu formulu
    Dobio 2 puta Hajduk u Splitu u par dana, ima za sada jako dobar niz i ako ovako nastavi i uzme naslov ima svoju koju podršku za nastavak vođenja ovog kluba.
    Trenutno ovo izgleda dobro, igra ima glavu i rep, postoje šablone, linije kretanja i općenito osjecaj igrača za svaku situaciju na terenu. Druga je stvar sto su nam pojedini igrači u najmanju ruku limitirani. Da ne kažem loši.
    Dobio je i pljesak većeg djela južne tribine danas, o istoku i zapadu neću niti govoriti.
    Generalno se stav ljudi o njemu kao treneru mijenja i kao sto sam rekao i nemam razloga to skrivati, zasluženo.
  • Peškaman
    2.4k

    Slično razmišljanje kao i tvoje,pratio sam ga još otkad je došao kao anonimus u Zrinju, razmišljanja tada drugih ljudi,slična kao i neki komentari ovdje.
    Izrazito korektan lik,'ko god ga je zaustavio, tada,na ulicama Mostara,pozdravio se s njim,porazgovarao s njim o klubu,svemu.
    To mu se i vratilo,doveo je hrpu mlađih igrača i od kluba koji je tada bio pun preplaćenih 'dokazanih' igrača stvorio ekipu koja je uspostavila neviđenu dominaciju u ligi,prvenstveno fizičkom spremom pa i postavljanjem igre. Daleko od toga da nije imao svojih mušica,ali za kratko vrijeme postao je omiljen među navijačima,pogotovo što nije dao na sebe i klub kojeg trenira.
    Otišao je u Rijeku,digao je igrački,što bi se reklo,posložio je.
    Nadam se da će osvojiti duplu krunu,s 1/8 KLe i ostati iduće sezone na klupi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.