• Aggro
    588
    Ova utakmica i sve vezano za nju nas je dobro, reći ću to bez dlake na jeziku, posralo kao navijače dinama i kao najvjerniju dinamovu zajednicu.
    100 naših, većinom klinaca, trune diljem Grčke jer se stoka ne zna dogovoriti ko je kriv za smrt čovjeka. A izgledno je da je kriv upravo njegov kolega.
    Izgubili smo baš onako dinamovski. Iako smo bili bolji u oba susreta.
    Zabranjeno nam je da pratimo jedinu stvar do koje nam je stalo.
    Provlači nas se po medijima već 15 dana ko zadnje klošare i stigmatizira cijela naša zajednica.

    Dapače, probali su i probat će nas u konsekventnim danima razjediniti, da brat brata prokazuje, da se pretvorimo u ono umjetno, a jedino što zbilja valja oko ovog kluba u toliko godina smo zbilja mi. Izborili smo se za kakav takav klub koji trenutno imamo. Dobro upamtite da je sve što se dogodilo do sada zasluga prije svega čistih zaljubljenika u ovaj klub, i to većinom ekipe s ovog foruma. Različiti smo, ovakvi onakvi, sa sijasetom različitih stavova, al smo Dinamovci i nećemo se predati niti klošarima iz Grčke, niti UEFI, niti bilo kome tko ubuduće krene na nas.
    Jedna stvar je nogometni poraz, a skroz druga ovakva stigma i zabrane koju su naljepili našem klubu i našoj zajednici.
    Ali! Navijat za dinamo nikad nije bilo jednostavno i baš zato ga i volimo. Nema predaje!
  • Švabo86
    66
    Vida nije slavio klasično. Ali je na kraju kleknuo i digo ruke prema nebu. To se po meni da protumacit kao poruka za poginulog navijača. Ako je to to, onda apsolutno razumijem, da mu to naši zamjeravaju. U ovakvoj situaciji takav potez, katastrofa
  • luka modic
    608
    dovoljno je vidit,objave njegove žene na instagramu i sve ce bit jasno ovima koji ga pokusavaju opravdat
  • Cosey
    433
    Baš malo razmišljam. Nakon onog Šahtara u Maksimiru sam bio više u šoku, kao popišan, ali nakon ovog sam stvarno bio ljut, bijesan. Ne sjećam se kada se toliko pogodila tekma. Čak nije stvar kaj smo oba gola primili u nadoknadi nego način.
    Unatoč svemu, emocija je jaka, a to je dobro.
  • marcio amoroso
    32k
    njegove ženeluka modic

    Blago kući koju je ona zaobišla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.