• Somport
    556
    Al on sa klavirom ko drvo sa šumom, nikako da se on od tih beatova s klavirom odvoji :sweat:
  • Boogieman
    307
    Zna li netko nekaj o ovoj grupi?

    Meni baš dobra pjesma, s finim ritmom.
    Žao mi je da nije popularnija, pogotovo jer je o Zg.
  • nkdz
    829


    slusam malo muziku prije spavanja, standardno ko da imam poremecaj licnosti letim žanrovima, od punka/metala/rocka do ove pjesme koju je napisao Rundek.
    Odskrolam malo po komentarima i vidim da je u ovoj pjesmi bila i malena Anamarija koja je stradala u potresu :(

    "pusti da ti sviram, duša gine od tišne"
  • Crusades1986
    9.6k


    Stoka izbacio novu pjesmu o Zagrebu sa Baby Dooksom. Na prvo slušanje mi je dobra :ok:
  • Bosna86
    11.6k
    Gangsta raper koji uzima lovu od Bandica i snima pjesmice za drotove... Pregazilo ga je vrijeme i bijeli prah
  • Kwedi
    3.8k
    nemoj tak, eno snima pjesme za trgovine s životinjskom hranom, zubare i slične pizdarije...
  • Crusades1986
    9.6k
    Za ovo nešto sa murijom sam vidio, za ostalo ne znam. Nije da ga branim, komentiro sam pjesmu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Najvise od koga Stole dobija pare i taj neki financijski poticaj je sponzor onaj jebeni influencersko smeće "Joomboos" ili kako već, uglavnom oni mu plaćaju pjesme i djelom su ga oni izvukli iz toga "tamnog" narkomanskog života, a ne crkva ko sta on priča, i sve troškove vezano za pjesme mu plačaju upravo "Joomboos" , a u drugu ruku on učestvuje u reklamama za iste i odnosno sta mu predlože...

    Ps..nisam druker, samo kažem sta je istina, i Jantar kako je krenuo mogao bi njegovim stopama :meh:
  • ses86
    23
    Čovjek je samo našao bolji i jednostavniji način kako zaraditi lovu i boli ga kara
  • Infinity
    15.2k
    Sve je to posao. To se mozda cak i njemu ne svidja, ali je jedino bitno da to ima kome prodati. Jucer smo komentirali debile koji gledaju utakmicu i snimaju svoju reakciju, pa drugi to gledaju na yt. Nisu oni debili, debili mogu biti samo oni koji to gledaju, a opet s druge strane svatko ima pravo da trosi svoje vrijeme kako zeli.

    Da sam barem ja nekome zanimljiv, sutra bih se snimao i zivio od toga, jednostavnije je nego raditi neki klasican posao. Donosi vise love i nemas nikoga nad glavom.
  • kinfa95
    485
    nije istina, ne pričaj kad ne znaš...radi sve i svašta za lovu, al taj joomboos mu je platio jednu pjesmu i ništa više
  • Bosna86
    11.6k
    Ma i da mu daju lovu, nije to ništa krivo, ali krivo je kad uzmeš lovu od Bandica u 2019 g i javno ga hvališ... Te sve reklame i gluposti, to je meni uništavanje ugleda, ali to je njegova stvar... Kad uzmeš javni novac, to je neka druga razina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.