• Krizy
    37.9k
    Direktno u 1/8 finala KL:

    Lille, Maccabi Tel Aviv, Viktoria Plzeň, Club Brugge, Aston Villa, Fiorentina, PAOK, Fenerbahce


    Nositelji u 1/16 finala KL:

    Slovan Bratislava, Gent, DINAMO, Bodø-Glimt, Legia, Ferencváros, Eintracht Frankfurt, Ludogorets


    Nenositelji u 1/16 finala KL:

    Olympiakos, Ajax, Betis, Sturm Graz, Royale Union, Maccabi Haifa, Servette, Molde
  • Infinity
    15.3k
    Neki moj dojam je da u ovom trenutku ne bi imali nikakve sanse protiv Ajaxa, Betisa i Olympiakosa. Od Sturma i Royala bi vjerojatno gusto ispali. Maccabi, Servette i Molde su moja zelja, a istaknuo bih Maccabi, jer ce vjerojatno i na proljece igrati na neutralnom terenu.

    Nadam se nekom pojacanju, pogotovo na klupi, pa cemo si dici sanse za prolaz. Zdrijeb je u ponedjeljak i brzo cemo saznati kolika je sansa da se uopce necemu nadamo. Izvucemo li Olympiakos, Ajax ili Betis, bojim se da nam dolazak Modrica i Kramarica ne bi pomogao. Ta tri zelim izbjeci u svakom slucaju, pogotovo Olympiakos.
  • BBBaranja
    2k
    Ja baš želim Oly,sa grcima imamo nerješenih računa a i nije to više ekipa koja je godinama igrala lp..
  • Orc123
    5.5k
    Ja bi Servette....izbjeci Ajax, Betis i Olyimpiacos...
  • The Undertaker
    4.3k
    Pretpostavljam da nam zabrana gostovanja vrijedi i na proljeće ili se tu da nešto napraviti?
  • bongo
    686


    Vrijedi za čitavu natjecateljsku sezonu, nije kalendarska godina u pitanju.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    pa nismo ni mi vise ekipa koja bi u ovom trenutku pobijedila Tottenham ili Chelsea
  • Teofil Kateran
    908
    Nije ni Olympiacos tako jak kao što je bio čak mislim da je trenutno Union jači i da bi teže njih prošli nego Olympiacos.
  • BornaPŽ1986
    1k


    Jel mi se cini ili Genku kod gola svira popularni bbb intro
  • Infinity
    15.3k
    Ja baš želim Oly,sa grcima imamo nerješenih računa a i nije to više ekipa koja je godinama igrala lp..BBBaranja

    Imamo mi nerijesenih racuna i s Realom, pa ih nikad ne bih pozelio. A kako Olympiakos nije ekipa koja je nekad igrala LP, tako ni mi nismo ekipa koja pobjedjuje imalo ozbiljne europske ekipe. Na sve to su Grci, nacija s kojom se nikad nije izaslo na kraj na zelenim terenima.
  • Ali
    2k
    Samo kratka opaska za "nase" veleumne novinare i portale gdje se sprdaju sa ECL , kao liga za bedake siromasne itd...

    U zavrsnicu ce vjerovatno uci:

    Lille, Aston Villa, Fiorentina, Fenerbahce, Eintracht Frankfurt, Ajax, Betis i naravno DINAMO !

    Siromasne ? hm how yes no...

    Bedake ? hm, pa tu ima ekipa koje su ove godine dobile City, Liv, Monaco, Napoli i otkidali bodove Realu, Atleticu... da ne spominjem razvaljivanje Bayerna...

    A da neki klubovi iz hnl za rockas si plate da nekog od njih dovedu na prijateljsku ti isti novinari bi dobivali klimax :wink:

    I zato čestitke našim dečkima, a ove neka guši, tko ih hebe... a tek svrsavanhe ns srpske klubove po .hr portalima, a mi u nikad losijoj sezoni imamo 5x vise bodova za koef od njih sve zajedno u ovoj sezoni.
  • ZGBhoy
    1.7k
    U 14 sati je zdrijeb
  • Do kraja2023
    138
    Prijenos na Arenasport 1 i uefa.com
  • Ivdzo11
    3.1k
    Sturm-Slovan
    Servette-ludogorets
    Union - Frankfurt
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.