• Zagi
    5.2k
    Playoffa da.
  • Neki tip
    19.4k
    Ovo im je sad garancija playoffa KL?vjeko1701

    Da.

    Bravo Zrinja! :strong:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ajde, jedan prolaz za grupe! Vrijedilo bi nama i par mladih tamo poslati ako ih osiguraju.
  • Ivdzo11
    3k
    Siroki je otisao na stranu hajduka... Zrinjski se proslih sezona okrenuo suradnji sa nama sto je i bolje... Sucic, Sakota su iz Zrinjskog dosli
  • vjeko1701
    5.9k
    Znam da su bili tamo. Ako bi osigurali grupe europskog natjecanja, defititivno bi ih vratio i još gledao tko bi mogao na kaljenje. Rukavina? Topić...
  • Rex Ramae
    2.5k
    To je bila veza Mamić-Džidić, nema više posudbi u Mostar. :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne vidim razlog da se neka suradnja ne nastavi. S njihove strane, suradnjom s nama bi mogli učvrstiti trenutnu seriju osvajanja prvenstva a kao česti prvaci, mogli bi se polako probiti i do povremenog ulaska u grupne faze KL. S naše strane, di bolje da se kale mladi nego u klubu koji dominira svojim prvenstvom i igra europske grupe.
  • flexXy
    1.9k

    Fali im najvise kvalitete na krilnim pozicijama. Cuze se jos muci sa formom jer nije odradio pripreme dok im Sabljic, Ticinovic i Hrvanovic jednostavno nista ne donose. Po meni i jedan kreativan veznjak, danas se vidilo da im fali netko tko moze probit liniju i iznest loptu u zadnju trecinu terena.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Htjeli su Ćužu na posudbu pa su dobili odgovor da ga mogu dobiti samo uz odštetu, također su htjeli još neke igrače na posudbu ali su dobili odbijenicu. Do sada smo mi na plaći imali igrača a bio je na posudbi dolje, sad su naši htjeli drugačije uvjete posudbe vjerojatno svjesno jer su znali da Zrinjskom neće odgovarati i da neće pristati. Iz Mostara sam dobio info od prijatelja da je stvar u toj vezi Mamić - Džidić i da naši odbijaju suradnju u smislu posudbi.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ok, kužim, al šteta jer su po nekim parametrima trenutno najbolji klub za suradnju u vidu posudbi mladih.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    HNL imena kod Zrinjskog:

    Senić (Varaždin), Čanađija (100 klubova, zadnje Šibenik), Kožulj (Hajduk), Kiš (Hajduk), Barišić (Belupo), Zlomislić (Rijeka, Istra), Ivančić (Rudeš, Istra), Petar Mišić (Cibalia, Lokomotiva), Ćuže (Dinamo, Istra), Tičinović (Hajduk), Bilbija (RNK Split).

    Zanimljivo ih je pratit i navijat u Europi za njih ne samo zato što nose prefiks ''hrvatski'' nego i zato što su neka vrsta reprezentacije zaboravljenih HNL asova. Gledao sam obje utakmice i mislim da bi u HNL-u bili tu negdje osmi ili deveti, al pari sa Belupom. Jači su od Rudeša ali slabiji od Istre, Lokse,Gorice i Varaždina.
  • Krizy
    36.8k
    Imenjaci poveli u 22. minuti protiv Astane.
  • xyz
    840


    Kako je lijepo čuti s tribina ''Di-na-mo''...
  • marcio amoroso
    32.5k
    Fradi gubi kući od Klaksvika.
  • Infinity
    15.3k
    Tesko ce ovi izdrzati, nemaju kondicije. I prvu je bilo gusto prvo poluvrijeme, drugo nisu presli centra. Moze ih spasiti samo ako Ferencvarosu lopta nikako ne bude htjela u gol.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.