• Facke
    2k
    Bogme Borussia srece ima.V prve tekme PSG imel dvije stative ak se ne varam, sad v druge tekme dvije grede ,dvije ili tri stative.
  • Petar86
    580
    Po mom misljenju ako Nunez popravi zavrsnicu bit ce top napadac. Kretnje su mu jako dobre, brz, jak, skok... ima cak i dosta asistencija iako ponekad izgleda traljav. Ramosu stvarno nema pomoci i ne znam na koju foru je kostao 65 mil. €
  • Paggini
    6.4k
    Po mom misljenju ako Nunez popravi zavrsnicu bit ce top napadac. .Petar86

    Mislis ako popravi jedinu stvar koju treba radit haha? Onana bi mogao biti top golman ako popravi branjenje!
  • ElektricnaInfluencija
    171
    Onana bi mogao biti top golman ako popravi branjenje!Paggini

    Hahahhaahah, umirem :rofl:
  • Crusades1986
    9.7k
    Hummels doktorska tekma. Zapravo, obje.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    dao sam ti plus za Ramosa, tezak rezon za Darwina :lol: Ako si mislio reci da je kompletniji i/ili korisniji od Ramosa ok, ali napadac koji kosta 100 milja necega, a ima losu zavrsnicu..
  • Petar86
    580
    nije to bas tako. Benzema kad je dosao u Real nije imao zavrsnicu za lik, a s vremenom znamo kakav je postao. Nunez ima 17g, 12a u 49 utakmica, a promasi i boga i vraga. Gledam gotovo svaku utakmicu Liverpoola i uvjeren sam da ce Darwin vec iducu sezonu biti u top 3 strijelca.
  • Jaro
    5.5k
    ma Liverpool s Ninezom i bez Nuneza nije ista momcad ove sezone - samo stvarno promasuje nemoguce i to puno... pitanje je di ce on igrati sljedece godine...
  • Paggini
    6.4k


    Ma jasno, ali to sto on promasuje je sramotno za lika koji je kostao toliko para. A hoce li se on razviti u killera, ne znam, ali ovo sto je dao ove sezone je nista u odnosu na koliko je kostao...
  • Petar86
    580
    to se slazem, nije isplatio pare i zasad taj posao izgleda kao pljacka. Unatoc svemu ne bih ga usporedio s Ramosom i vjerujem da ce biti top spica s malo iskustva.
  • Facke
    2k
    Nije bitne kulke je Nunez kostal. I on je same od krvi i mesa. Glava je jebena stvar i tu moras biti najvise spremen na te razine. A ak te nisi , ak pocnes prevec razmisljati pred golem onda imas problem. Mislim decko ima tek 24 lete, odigral je ovu sezone 52 tekme za Liverpool dal je za sad 18 gola i dodal k tomu jos 13 asistencije. A to vam je vec brojka ok 33 gola u 52 tekme de je on sudjeloval. Nije tak lose a?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.