• don
    1.8k
    svaka cast svima koji su govorili da je Tramezzani i ok trener (vecina je govorila i da je dobar).
    6. utakmica bez pobjede Istre.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Šokantno jer ima stvarno jeben kadar.

    Kaj čovjek sve neće napisat u frustraciji i koga sve neće napast / okrivit :lol:
  • bongo
    673


    Nisam impresioniran s njim kao trenerom, ali da je Istra baš neko mjerilo ne bi se složio
  • Kepec
    4.8k
    Nevjerojatno, jedna kontra i odmah golmiro

    A jebote, ova Rijeka doslovno treba 1 šansu za golhardek

    Ovoga će se posebno trebati čuvati na Rujevici. Poznavajući naše obrambene i veznjake koji vole davati loptu protivnicima u noge, biti će veselo po pitanju toga.
  • miro
    3.2k
    Meni se čini da Tramezzanijeve ekipe imaju glavu i rep. Vrlo dobar trener
  • Droljo
    5.1k
    Selahi treći žuti
  • don
    1.8k
    slazem se sa posljednjim dijelom recenice ali koga god da treniras, ako nemas rezultat onda ti glava i rep nisu nis od koristi. prilicno sam siguran da ako nastave sa ovakvim rezultatima da ce dobit otkaz do kraja sezone. samo moje misljenje temeljeno na vremenski rok trenera u Istri.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Meni Istra djeluje ispuhano još od 30. minute.
  • Vratite nam Istok
    142
    Nemam baš neke nade u kiks Rijeke nakon kaj su zabili. Eventualno neka kontra Istre ili zalutali metak, ako Rijeka ode na 0:2, piši kući propalo.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Dobra Istra. Rijeka ni iz cega zabije gol, a to im ne bu vjecno trajalo.
  • hardek
    1.4k
    Ja svaki put kad gledam Rijeku u zadnjih par kola meni oni izgledaju kao prenapuhani balon koji će puknut svaki tren al nekako taj balon prima sve više i više zraka i nikako da pukne.

    Istru je psihički ubio taj gol i dobro je da nisu primili drugi do kraja poluvremena. Nadam se da će Tram uspijet odradit reset u poluvremenu
  • Kepec
    4.8k
    Fun fact, Hajduk je trenutno bliže borbi s Osijekom i Lokomotivom za 3. mjesto nego Rijeci za titulu.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Polako. Nije ovo još gotovo. I zadnji put na Drosini je Rijeka zabila prije poluvremena i činilo se ubila Istru mentalno, kad ono već u trećoj minuti drugog poluvremena 1 1. Jedino ako ovi odu na 2 0, e onda je to to...

    Slijedi im Gorica u koju nemam previše povjerenja da može neš napraviti, i onda Loksa kao možda zadnja nada gdje Riječani mogu prije derbija kiksati.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Ma meni se čini da ova Rijeka neće kiksat protiv nikog od ostatka momčadi

    Mislim da ćemo morat odradit sami sve
  • Droljo
    5.1k
    Mislim da ćemo morat odradit sami sveMlađi referent

    Kak je i red.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.