• dmil
    145


    Drago mi je sto je Dinamo izasao s takvim stavom i što se Jakirovic nije upecao na pitanje na konferenciji. Ne zelim da Dinamo ikad bude takav klub kao što su oni dolje.
  • reziser
    6.5k
    Vlado Svilokos novi šef sudaca?
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    vidi se veliki strah kod njih kad tako kmece, mislim da su i sami skuzili da od prvenstva nece biti nista pa sad krive druge za njihov neuspjeh, to je tako kad unaprijed slavis osvojeno prvenstvo i proglasavas se prvakom nakon 18 kola.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Evo i Torcida Osijek krenula sa hajkom na suce. Svidio im se modus operandi tovara... Ne daj Boze da opletu po svojoj Upravi, treneru itdNitkoBitan

    Te bedačine su prije par mjeseci izvodile iste akrobacije kao i uzor im...pokazivali snimke Nejašmićeve banane i Mkrtčjanovog starta na Periću i tražili objašnjenje zašto su to penali. :rofl:
  • reziser
    6.5k
    index nastavlja: Sudački masakr nad Osijekom traje još od borbe za naslov prvaka s Dinamom

    tko zna kaj nas tamo čeka....
    treba im uvalir 2,3 komada i mir....
  • Paggini
    8.5k
    Dečki paljenje svijeći na Kamenitima svaki dan za propast Hajduka neka vam postane rutina
  • NORTE
    9.5k
    otic ce i on, jbg izbori su, HDZ dijeli opancarske utvrde sa sektom tak da...Jaro
    Ma ne vjerujem da bi on otišao, zbog čega?
  • Orc123
    5.5k
    Na kraju ce se desiti neko zlo, netko ce biti pretucen, ozlijeđen ili nedaj Boze ubijen i tek onda ce se onda uhvatiti u kostac sa ovim huskaskim narativom koji poziva na fizicko nasilje, pa cak i na smrt. Ljudi moji nogomet je igra, najbitnija SPOREDNA stvar, kad to preraste u ludost onda nastane ovo. Kad trazis neprijatelje u svakom i u svemu!? A zasto ljudi moji? Dokazano je da suci sude nekad keivo na stetu svih u HNL, ali jednostavno ja ne vidim nigdje namjeru da se d ciljem to radi. Jednostavno kao i igraci tako i suci nisu u vrhu i jednostavno nemaju kapacitet odsuditi 20utakmica bez neke vece pogreske. Tako je i sa igracima. Zato npr netko igra u HNL a netko u La Ligi. Dajte spustite loptu na zemlju za ime Boga, nitko fo sad u aktualnoj sezoni nije krucijalno ostecen. Za ime Boga jel itko prati malo Englesku, Talijansku, Spanjolsku ligu, kakve tamo pogreske rade suci. Pa da to tu naprave vec bi ih rascerupali...cemu ova hajka vise. Jucer Suker, danas Maric, sutra Kustic a dokle vise....pa nered nesto na silu u pm!
  • plavac173
    2.6k
    njihova filijalica IstraNitkoBitan

    Ne, Istra je stala na "nasu" stranu samo sa svojim vlastitim priopcenjem
  • reziser
    6.5k
    o tom pričam...nedao Bog da se tak nekaj desi
    onda će biti, tko, kada gdje..institucije,otvoreno emisija... tko je mogao spriječiti, blabla....
    a sad NITKO ništa ne poduzima!
    prevencija je poanta....a tu izostaje!
  • The Undertaker
    4.3k
    Dajte smirite se. Ovo je već deseto Hajdukovo napuštanje lige u mom životu. Folklor pred izbore. S obzirom da ne vjerujem u tektonske promjene u sudačkoj organizaciji ne bih im bio u koži do kraja sezone. Mislim da će biti 0% popusta na žute i crvene kartone.
  • NitkoBitan
    13k
    Mislim da će biti 0% popusta na žute i crvene kartone.The Undertaker

    Sudenje bu im jos vise islo na korist... Ionako im nekoliko igraca vec sad ima "license to kill".
  • rioda
    3.1k
    Kao prvo, rijetko koji sudac će im sad htjeti suditi. Onaj koji se i odvaži sudit će im svaku sitnicu u njihovu korist, u to budite uvjereni
  • NORTE
    9.5k
    Sudenje bu im jos vise islo na korist.NitkoBitan
    Neće. Ne ide ovo što rade njima u korist. Sve će biti pod povećalom sada. VAR će se aktivirati za sve što može.
  • reziser
    6.5k
    Bebek:krenimo s 2:0 da možemo normalno suditi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.