• rupke
    52

    u Savezu su jedva i tog jednog nasli da se razumije u servere
  • Zagi
    5.1k
    Zato sam odmah editirao i promjenio očito u vjerojatno.

    Meni moja verzija zvuči vjerojatnije nego da je to napravio zaposlenik ali može biti.

    edit: još je Marić jučer pričao da će se Croatel ubuduće "zaštiti svim mogućim šiframa", tako nešto.
  • rioda
    2.6k
    Problem je jučer na pressici bilo i spajanje na internet, kamoli nešto više :grin:
  • Paggini
    7.1k
    Šutili su kad su ukrali Dinamu prvenstvo 1979.
    Šutili su kad su im skoro sve uprave bile osuđene na gospodarski kriminal.
    Šutili su kad su kupovali prvenstva 2004. i 2005., koja nisu platili Širiću
    Šutili su kad su plaćali svoje obaveze preko Cirio Sporta, jer im je račun bio blokiran 20 godina.
    Šutili su kad im je suđenje za utaju 100 milijuna kuna poreza otišlo u zastaru.
    Šutili su kad su odjebali "KODEKS" jer Jakobušić nema visoku, nego srednju stručnu spremu, pa ćemo malo to zaobići.
    Šutili su kad im je Bojan Bogdanović davao pare za ugovore.
    Šutili su na ugovore do 1 euro koji se prebija preko kojekakvih zemljišta i ostalih ilegalnih radnji i plaćanja na crno.

    Ali zato su digli glas na tri sudačke odluke koje su bile ispravno dosuđene. Hvala vam na toj borbi za pravdu i čistoću u hrvatskom nogometu.

    Moralne ruševine.
  • rioda
    2.6k
    Samim time što je materijal prema nekim informacijama na USB sticku puno je vjerojatnije da je netko od djelatnika skinuo iz sustava na stick i prenio dalje. Da je hakirano ne vjerujem da bi se dijelilo dalje na sticku, nego digitalnim putem.

    Ovo bi u normalnom svijetu istog dana rezultiralo raskidom ugovora između HNS-a i Croatela, vjerojatnom tužbom HNS-a prema Croatelu ili najmanje plaćanjem penala, a Croatel bi uz otkaz tužio djelatnika za nadoknadu štete.

    Kod nas, HNS i Croatel će nastaviti suradnju kao da ništa nije bilo, Croatel će se javno oglasiti da su našli krivca i da je propisno sankcioniran, a s obzirom na vlasništvo tvrtke, vjerojatno je i potaknut da to učini pa će interno biti pohvaljen i nagrađen.
  • plavac173
    2.6k
    Da, videi su na USB sticku koja je dobila ona fan page stranica hajduka na fb da je ne imenujem, tako da hakirano nije 100% vec netko iz Croatela salje, odnosno vec je poslao sve VAR snimke od pocetka sezone do sad.
  • rioda
    2.6k
    To je samo službena informacija da je snimke dobila ta stranica. Sve je to smišljeno od strane kluba jer oni ne smiju puštati van takve stvari da ne budu kažnjeni, ali su im zato razne stranice na društvenim mrežama, kao i Dalmatinski portal produžena ruka za puštanje takvih informacija
  • Mali Zeus
    9.7k
    Uglavnom, uživajte u najčišćem penalu, bar po jednom prekaljenom sucu u mirovini čije ime neću navest da ga ne dovedem u neugodnosti...

    Najčišći penal je lagani bodycheck na Istrinog igrača. :lol:

    Znači eto zna se gdje je stick i kome se policija treba obratiti.

    Malo sam bacio pogled i na komentare, naravno da nema sudačkih grešaka mi i Rijeka bi bili 6-8 bodova iza Hajduka jer valjda je zaključak da se njima u korist nije dosudilo ništa sumnjivo.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Sudac u mirovini- onaj tenzera koji sve odluke donosi u korist jednog kluba?

    Kažu da presice sudaca podsjećaju na glavine presice a upravo njihova presica sa var snimkama je glavin modus operandi.

    Kako bi se oni i mamic lijepo slagali. Tamo nikad nebi svadba izmjedju glave i torcide bilo. Kakva bi to ljubav bila
  • Paggini
    7.1k
    Kako bi se oni i mamic lijepo slagali. Tamo nikad nebi svadba izmjedju glave i torcide bilo. Kakva bi to ljubav bilaLudovic IX

    Pa ne trebamo ništa zamišljati, imali su oni svoju glavu i drže ga na pijedestalu kao najvećeg direktora hajduka svih vremena. Pričam, naravno, o miljeniku partije i titovom malom psiću i imenjaku - kiriginu.

    Isti modus operandi kao glava, samo što glava nije nikog ubio usred splita kao kirigin.

    Što bi se reklo, mi smo svoga tjerali, vi svoga stavljate u muzeje i cvijeće mu nosite. Nismo isti.
  • Ali
    1.9k
    40+ stranica na dinamovom forumu posveceno temi koju su u javnost gurnuli pavasovic und jaranen?
    To pokazuje da su uspjeli, metode provjerene u KOS rade nazalost.
    Ja mislim da je jedini lijek za takve inicijative "silenzio" svih, od nas navijaca dinama, rijeke, osijeka potom i svih ostalih trenera, uprava, igraca.

    Ljudi 5% svih upisa na temi hnl 23/24 je umjesto komentara "nedinamovih" utakmica otislo na njihov pokusaj skretanja problema sa cinjenice da su u za njih nikad boljoj sezoni u sedam kola proljeca umjesto 21 boda uzeli mrsavih 10 i sad su svjesni da ce ovo biti jos jedna sezona bez naslova pa pokusavaju spasiti i opravdati sebe i optuziti druge... isto su radili i sa snimkama Bebeka itd uvikek isto. Pa sad razmislite da li to zasluzuje uopce nasu paznju.
    Ignore i idemo gledati kako sa Rijekom uci u borbu za naslov , vec sad kako Osijek proci... a oni nek se koprcaju u svom blatu ali bez nas...
  • Mentalni Gimnastičar
    679
    Najavio je da će pustiti još 3 komunikacije:
    1. Šarlijin nokaut Ercega
    2. Nejin rukomet u Osijeku
    3. Penal Varaždina u 94toj protiv Dinama
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ma ne zanima me.

    Kad su tovare isli rezultati nije bilo b od borbe protiv loseg sudenja. Sad guraju ovu pricu da skrenu pozornost sa vlastitih kikseva i lose igre + dobiju sudacku naklonost u ostatku prvenstva.

    Tovari, procitana ste knjiga.
  • Sunja86
    1k
    https://youtu.be/Orf-mCxCYpQ?si=ey-PDgoIC-bq1k-H

    40:36 prvi žuti koji je Šarlija trebao dobiti, a kasnije znamo i zbog čega drugi, ali to ova medijska mašinerija neće spomenuti, znači hajduk od 40-te minute igra sa igračem manje u Varaždinu.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    @Sunja86 nije bilo problema ni kad su Diallo i Šarlija trebali dobiti po 2 žuta u prvih 15 minuta na zadnjem derbiju u Maksimiru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.