• Mrvica
    3.4k
    Pali sva 4 :lol:

    FB-IMG-1706470487697.jpg
  • Petar86
    611
    Svejedno mi je ako ne osvojimo mi tko ce, ali dns Rijeka pokazuje da se i njih nesto pita... Gori HNL!
  • Markelo
    2.5k
    Jakir se drži ko mrtvac na klupi Dinama a tako izgleda i ekipa. Sopić cijelog sebe unese u klub koji vodi. On bi da igra protiv Real Madrida uvjerio svoje igrače da oni to mogu dobit i skupo bi prodao on kožu i u toj utakmici
  • db-izbjeglica
    13.2k
    ovo mi je dodatno uljepšalo večer...

    slika.png

    kad narste, postat će neurokirug ili nuklerani fizičar.... :halo:
  • sport
    2.4k
    Nije svejedno tko će osvojiti ako nećemo mi jer opet ako gledamo sebe nikako nam ne odgovara da to bude Hajduk.
  • Mali Zeus
    10.3k
    joj tko će to dočekati.
  • rioda
    3.1k
    Najdraže od svega mi je što se Obregon u duelu narugao baš Šarliji
  • Deleted User
    0
    "Nisam dramatizirao ni kada smo redom pobjeđivali, neću ni sada. Ovo je maraton i imamo šanse za titulu - rekao je Karoglan." sviđa mi se ova izjava i nekoliko još od jesenas. imao je i neke bisere ranije ali iako je tovarski trener mene kupi s ovakivm izjaavama. u moru njihovog delirija i kaosa karoglan ipak daje normalne i realne izjave. nije to sad nešto bitno ali eto meni se sviđa taj njegov govor , kao i kad je rekao na +7 da nije realno stanje i da je puno do kraja.
  • sport
    2.4k
    I zadnji upis na ovoj temi večeras:Sopić i Rijeka su dokazali da terenu ne igraju novci nego momci (ja bih dodao s mudima)
  • Nolifer
    6.9k


    I takav gard nama treba da stavimo točku na i.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Svaka čast rijeci, mi se radujemo tuđoj pobjedi i tuđem porazu. Priznajem da sam i sam dodatno oćelavio a glava obrijana od muke i nervoze u tih skoro 15 minuta. Ali meni je rijeka momčad, ginu jedan za drugoga, trener zna znanje. I ne jebe živu silu. Trenutno su od nas dosta bolji. Dobili smo šansu po Ko zna koju dosad. Ajmo se svi zajedno s kupit a posebno momčad. I da nam svaka tekma bude za titulu i tako da se postavimo. Počnimo od Gorice. Zaboravimo i na malere, i na upravu, Jakira. Ovo je to što imamo. Nas Dinamo. Ova momčad koja je tu, kakva god da je. Do god ne bude drugačije ajmo sad svi u inat svima. Možda i uspijemo na kraju i ako bog da i sreća junačka pa da osvojimo ovu titulu. Najtežu do sad
    Dinamo Zagreb über alles
  • Ludovic IX
    5.8k
    nebi se ja cudio da mu nije ništa ali trebaju mitomanije još pa će livaja sa jednom nogom i pol mozga istrčati u Osijeku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.