• Imamo Dinamo
    3.3k
    Ja sam uvjeren da tovari nece danas uzeti 3 boda. Ne znam zasto, ali jesam.Georg Koch

    Znaci 3 boda. Ako se dobro sjecam nijednom te nije osjecaj pogodio :rofl:
  • jedan u nizu
    6.4k
    Super je kako nitko ne spominje Rijeku u kontekstu borbe za titulu.
    Ispada da Hajduk danas igra protiv nekoga kome rzultat uopce nije bitan. Rijeka pobjedom i dalje ide prema tituli.
    Ako se mi nadamo tituli, onda i Rijeka moze naravno, doduse, bolje stoje od nas na tablici.
    Oni više mrze tovare nego što mrze nas, pa ce biti itekako nabrijani.
    Takoder, da im titula uopce nije dostizna, mislim da bi rade vidjeli Dinamo kao prvaka nego Hajduk. Nesto kao i mi, siguran sam da bi svi navijaci Dinama, ako vec moraju, rade vidjeli Rijeku kao prvaka nego tovare.

    Ocekujem jako tvrdu tekmu, nesto kao svaki nas derbi sa Hajdukom, jedan potez koji odlucuje utakmicu.
  • Georg Koch
    3.8k
    ne sjecas se dobro :snicker: :rofl:
  • Orc123
    5.5k
    Danas navijamo za Rijeku... Ili za nerjeseno...
  • Neki tip
    19.6k
    ljudi traže vanjske razloge za neuspjeh kako bi ga opravdali jer je puno lakše nositi se s neuspjehom ako te netko sjebao, nego ako si se sjebao sam. E pa sjebali smo se sami, nema tu neke velike urote. I sami ćemo se iz toga morati izvuci.Bosskovitz

    Hrvati od svih naroda u EU, nakon Bugara, najviše daju na važnosti "sreći" kao faktoru uspjeha.

    Ništa trud, ništa zalaganje, marljivost, talent, intelektualne i kognitivne sposobnosti, ništa ustrajnost. Sreća. I, dakako, nesreća u suprotnom.

    Tako kažu istraživanja.

    Slično po meni vrijedi i za druge vanjske faktore, povrh sreće, koje pojedinca (i klub za koji navija) onemogućuju da ostvari svoj cilj.

    Za pojedinca su krivi HDZ ili komunisti, Srbi ili Hercegovci, ali netko sigurno jest. Za klub su krivi HNS i mediji, a za neuspjehe djeteta u školi krivi su sustav koji ga ne razumije i učiteljica koja ga mrzi.

    Da, pojednostavljeno. I da, ne živimo kao Pale sam na svijetu, nego u nekom društvenom kontekstu koji može biti i jest neidealan, koji može otežati, koji može postavljati prepreke i ne podržati adekvatno. Sve ovo gore i nekim slučajevima može u nekoj mjeri, za potrebe primjera, biti istina.

    Međutim, doslovno ništa, nulu, neće donijeti konstatiranje iznova i iznova da svijet i okolnosti nisu savršeni. Ili da sustav preferira nekog drugog, a ne mene, moj klub, moje dijete, mog prijatelja, nećaka ili tetku.

    Jedino što pomaže, uvijek, beziznimno pomaže, je sabrat se, posložit, izanalizirati što JA (ne ja kao Neki tip, nego svatko za sebe) mogu učiniti ili sam mogao učiniti pa da iz toga nešto naučim i primijenim drugi put u sličnoj situaciji.

    Što mogu promijeniti?
    Što mogu prihvatiti, a gdje mogu djelovati?
    Gdje sam spreman napraviti prilagodbu sustavu, a da ne izdam sebe i svoj integritet, a gdje ću ga djelovanjem malo po malo mijenjati koliko je u mojoj moći?
    Gdje su mi i tko su mi saveznici u tom procesu?
    S kime računam, a koga se čuvam?
    Što mi je prvi korak, drugi, a što ću potom?
    Što ako pođe opet krivo, imam li plan B, C?
    Jesam li donio najracionalnije odluke u danim okolnostima?
    Ako nisam, što sam naučio?
    Jesam li dao sve od sebe?
    Ako nisam, jesam li spreman davati sve od sebe ubuduće?

    Malo sreće, malo vanjskih faktora, a uvijek i svugdje najviše nas.
  • Probirštift
    286
    Da morate odabrati bi radije
    Rijeka pobjedi (4 boda obje momčadi više od nas)
    Ili X ( 5 boda gajduk i 2 boda Rijeka više od nas)
  • Majki2111
    2.7k
    Pobijeda Rijeke. Za Rijeku je lako navijati. U Europi se njihov gol slabi kao da je naš. Jedini su nas pobijedili unaza 15 godini. Veliko poštovanje imam prema njima.
  • rioda
    3.1k
    Baš me zanima kako će tovari danas izgledati. Nadam se da neće svojem gledateljstvu opet prezentirati neki bunker kao na Maksimiru, a ako krenu imalo ofanzivnije, mogla bi ih Rijeka silovati
  • Petar86
    611
    pobjeda Rijeke u ovom slucaju, da se Hajduk dodatno ne odvoji ali samo zbog tog... a opcenito sam misljenja ko zasluzi neka osvoji, ne navijam ko velika vecina za Rijeku ako bas Dinamo nece osvojiti

    Navijam za Dinamo, a ne protiv Hajduka
  • Infinity
    15.3k
    Da morate odabrati bi radije
    Rijeka pobjedi (4 boda obje momčadi više od nas)
    Ili X ( 5 boda gajduk i 2 boda Rijeka više od nas)
    Probirštift

    Ovaj X mi nema nekog smisla. Tko zeli da budemo prvi navijat ce za Rijeku i manji bodovni zaostatak za prvim na tablici. Tko zeli da budemo drugi navijat ce za Hajduk i manji bodovni zaostatak za drugim. X znaci da nam i prvoplasirani i drugoplasirani odlaze za dodatni bod.
  • NORTE
    9.5k
    Da morate odabrati bi radije
    Rijeka pobjedi (4 boda obje momčadi više od nas)
    Ili X ( 5 boda gajduk i 2 boda Rijeka više od nas)
    Probirštift
    Zna se.
  • NitkoBitan
    12.9k
    Navijam za pobjedu Rijeke i to nekim golom u 90+ minuti da im prisjedne i Brekalo i euforija.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Bome gazi ova Lokomotiva
  • Probirštift
    286
    Dobro igra Lokomotiva mogao bi Sergej upaliti HRT2 da pogleda na kaj bi Dinamo trebao ličiti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.