• Ludovic IX
    5.8k
    zast imam osjećaj da nit si purger, nit navijač dinama već samo izazivaš reakciju.. ne brini se, nas boli kita za perišića..bolje da se on brine dal će mu rile pazit na nogu ili neće
  • Purger
    360
    Živi bili pa vidjeli ali ovo nisu dobre vijesti nimalo mi se to ne sviđa
  • seljak86
    2.4k
    Titula 2023./24. je upravo postala još slađa.
  • scooniepenn
    2k

    Ovaj nadimak Perija je nešto najtovarskije što može biti. Zamolio bih da se takve tovarštine ne rabe na Dinamovom forumu. Zahvaljujem.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ne kmečite.
  • Str1nger Bell
    810
    Ekipa je zabrinuta jer klub koji je 20g. iza nas doveo igrača od 35g. sa potrganim koljenima.

    Dosta to govori i o nepovjerenju u našu (nesposobnu) upravu, ali ako potrgani Perisic bude prevaga u borbi za naslov prvaka onda smo sami sve zajebali.
  • Purger
    360
    Ja nisam zabrinut za ovu sezonu, nego iduću
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Sve je na nama, izgovora nema
  • Noel
    4.2k
    Lagano opet šprdanje u 5 mjesecu kad titulica sjedne u Maksimiru i ko zadnjih 19 godina. Al super fora ovo sa Perišićem kak ošišat ovce.
  • Krizy
    37.9k
    Vec mi se zgadil Perisic, same zate koj bu isel knjimi.
    Sad kad se jos fotka s "bilem" dresem. :vomit: XD
    Nek mu je sa srecom dele...
    Facke

    Hahahaha pa nije Oršić potpisao za njih, nego njihovo dijete. Meni se nije zgadio, legenda reprezentacije i svaka mu čast na povratku. Bit će viceprvak Hrvatske i super.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    pa tko se u nas vratio velicine tipa Perija?Georg Koch

    Želio bih se vratiti na ovo samo da kažem da je unatoč mitomaniji sa juga ipak najveći "povratak" u HNL bio igrača tadašnje Croatije. Njegovo ime je Robert Prosinečki i za razliku od Perišića koji se sjetio Hajduka sa 34 godine i na štakama, Robi je za Croatiju potpisao u 28. godini, došao iz Seville, iz LaLige, nakon Reala i Barce, bio je kapetan i donio nam dva naslova prvaka i odlične partije u Ligi prvaka. Nakon povratka u HNL se preko Belgije prodao u Premier ligu i igrao za Portsmouth.

    Svaka čast Perišiću i svemu što je u karijeri postigao ali najveći dolazak, uzevši u obzir renome igrača, godine i fazu karijere je ipak Robi.
  • mali M
    3.6k
    :rofl: :rofl: :rofl: kakva drama zbog 35 godišnjaka... Ako po ičemu mogu reć da su dole majstori je da znaju uništit "dicu" i da znaju pokopat "legende"... jedan Perišić (koji meni nikada u životu nije sjeo, ali nebitno) je dobar igrač, ali kolko će biti plus kad vidi sa kakvom se dole ekipom mora nositi to ćemo vidjeti. Jedna stvar je mahati šalom iz Londona, al kad ti dan za danom krenu komentari i podsmjesi, pa kad skuži da mora Livaju tretirat ko kralja jer inače dolazi do Livajinog durenja jer on nije ničija druga rupa na fruli... Njima dole je Livaja najveći problem, al ne što je loš, nego diktira svlačionicom kako njemu paše i svi titraju oko njega.. jel to treba Perišiću na zalasku karijere da se zarati sa Splitom, ostaje nam za vidjeti.. Inače, nisam impresioniran i doslovno me nisu tako preplašili niti Kalinićima niti Subašićima niti ikime drugime... Dođi Perišiću i uživaj u nogometu koliko još možeš...
    Običan PR stunt i to svi normalni kuže, ali da sad tu neki zakenjaju gaće od straha mi nije jasno.. pa da je Mbape opet bi očekivao od Dinama da osvoji prvenstvo...
  • Mlađi referent
    11.1k
    ali ako potrgani Perisic bude prevaga u borbi za naslov prvaka onda smo sami sve zajebali.Str1nger Bell

    Pa i jesmo, a ovaj rok je samo nastavak u istom smjeru.

    Neće oni osvojit radi Perišića, osvojit će jer mi sami sebe godinama uništavamo.
  • Mali Zeus
    10.3k
    dakle ove godine se borimo za naslov, sve je još otvoreno, a ti brineš o sljedećoj sezoni.. Sjajno.
  • Lynx17
    2.7k
    Niti se treba bojati, niti se treba kmecati.

    MEDUTIM, oni koji ce sada o kako Perisic nije prevaga ili da je potrgan, itd. Naravno da ce sve ovisit na njegovo zdravlje. Ali Perisic je mentalno jaci od 99.9% igraca. Ako ce itko vratiti nakon takvu ozlijedu, to ce biti on. Bez obzira na godine.

    Hoce to biti na proljece ili dogodine, vidjet cemo. Ali nemojte sada promijenite pricu.

    Neki od vas zvucite kao onaj tko pita curu van, a kada ona mu odbije, onda lik ispali "well, I didn't like you anyway!"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.