• Kepec
    5.1k
    S instagram stranice prvahrvatskaliga:
    Pozitivna stvar za Rudeš ove sezone je ta da je bilo i lošijeg učinka nekog kluba nakon 16. kola.
    Rudeš 2018. je imao samo 2 boda.
  • Tom Hanks
    2.7k
    https://www.dalmacijadanas.hr/dezulovic-kad-navijas-za-dinamo-to-je-isti-k-c-kao-da-navijas-za-real-madrid-kad-navijas-za-hajduk-to-je-stav/?fbclid=IwAR3zP_sEjJEuYMMbWw1cg_Q1aTG2Wdks5JySGGm4fIjKL2qjbZkxrUMk1Xs

    "Nije sve u tituli. Hajduk je klub vazda drugih. Jer se ti navijanjem za Hajduk određuješ. Kad navijaš za Dinamo to je isti k...c kao da navijaš za Real Madrid, a kad navijaš za Hajduk, ti se predstavljaš, to je stav. Tebi se ne mora sviđati, ali je stav. E to je Hajduk. Već 30 godina pišem o Hajduku i moja fiks ideja je da Hajduk nije samo njihov, ne odričem im pravo. Hajduk je narodni klub, Hajduk je njihov , ali je i moj. To je javno dobro i to je naše, a onda se možemo svađati ko je ustaša , komunjara, četnik. A titula koju ćemo uzeti ove godine samo je bonus, kazao je Dežulović.

    "Moj je Hajduk, a ove druge biraš. St. Pauli, Livorno, to su isto naši"

    U "lijepo" društvo je smjestio svoje na kraju.
  • blackbully
    4.5k


    Tog idiota ni sami tovare ne podnose. Nedavno je u nekom TV prilogu izjavio kako godinama nije bio na Poljudu jer stalno dobiva prijetnje zbog knjige i zna da tamo nije omiljen ni dobrodošao.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Cohar iz Osijeka u intervjuu rekao kako se vec neko vrijeme trazi novi SD i da ce se sve znati uskoro te da ce to izgledno biti stranac. Takodjer radit ce se i na pojacanjima s tim da nece pretjerivati zbog vec visokih ugovora i produzenja ugovora igracima koje Zekic zeli.
  • Ivdzo11
    3.2k
    Ne mogu vjerovati koliko smo mi neuređen klub
  • Ivdzo11
    3.2k
    Sudačka komisija: "Hajduk nije trebao dobiti jedanaesterac, Istra je oštećena"
  • IceMan
    1.6k
    Mene samo interesira jel su krenula uhićenja nakon divljanja u Puli?

    U nas, nakon Gorice uz veliku medijsku hajku, pod pokroviteljstvom MUP-a i vlade svi živi krenuli snimat uhićene i pisat o “jednom od najgorih čina huligana” …

    Sad baš nisam vidio da je itko uhićen nakon šaketanja po terenu, čak štoviše, dio medija ih slavi kao junake.
  • Muka
    346


    Ne budite jalne babe. I koji k ijedan navijač može zazivati uhićnje drugih navijača Jeste li normalni?
  • Sajla
    3.9k
    možeš to tumačiti kao "zašto njih nisu uhitili" ali i kao "zašto naše jesu". rekao bih da je možda ovo drugo u pitanju?
  • Mali Zeus
    10.4k
    "Nije sve u tituli. Hajduk je klub vazda drugih. Jer se ti navijanjem za Hajduk određuješ. Kad navijaš za Dinamo to je isti k...c kao da navijaš za Real Madrid, a kad navijaš za Hajduk, ti se predstavljaš, to je stav. Tebi se ne mora sviđati, ali je stav. E to je Hajduk. Već 30 godina pišem o Hajduku i moja fiks ideja je da Hajduk nije samo njihov, ne odričem im pravo. Hajduk je narodni klub, Hajduk je njihov , ali je i moj. To je javno dobro i to je naše, a onda se možemo svađati ko je ustaša , komunjara, četnik. A titula koju ćemo uzeti ove godine samo je bonus, kazao je Dežulović.Tom Hanks
    Plus kaj je dodao da je sam izabrao još i Želju, Velež i Liverpool. :rofl:
  • Mališan
    1.8k
    https://hns.family/vijesti/27236/hns-i-panini-predstavljaju-prvi-album-sa-slicicama-supersport-hnl-a/

    "Hrvatski nogometni savez i Panini s ponosom objavljuju ekskluzivni, višegodišnji ugovor kojim Panini postaje jedina tvrtka službeno ovlaštena za proizvodnju kolekcionarskih proizvoda za SuperSport Hrvatsku nogometnu ligu, elitno hrvatsko klupsko natjecanje."

    Album i sličice bit će dostupni u prodaji sredinom prosinca na prodajnim mjestima Tiska, iNovina, Konzuma te drugim maloprodajnim lokacijama.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Mozemo lagano otvorit novu temu vezanu uz taj album. Razmjena i slicno...
  • Mali Zeus
    10.4k
    Bit će tapkanja!

    Tko prvi dobije Petkovića pobjednik.
  • Juznjak
    3.2k
    Siguru ugovor do 2028. Dva dobra posla Hajduka.
  • Ivdzo11
    3.2k
    Selahi blizu dogovora sa Rijekom, pametan potez ako ga mi vec necemo da ne ide j(t)užnije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.