• marcio amoroso
    32.5k
    Robert Mudražija potpisao za lokomotivu.
  • Eduardo
    17.6k
    Ajmo baciti prognozu tko će prvi odletjeti s klupe. Kao prvi pick izbor mi pada na Tomasa, drugi će biti ovaj iz Belupa, a zatim Sopić.

    Tomas bi mogao imati težak ulazak u sezonu zbog kombinacije EU + HNL i prelaska na novi stadion. Još je najavio kao prioritet ulazak u konferencijsku ligu. Možda griješim dušu, ali sama njegova pojava mi ne ulijeva povjerenje. Jednostavno mi kod njega fali ono nešto. Ukoliko rezultat bude patio na samom ulasku u sezonu on je vrlo brzo bivši.

    Kod Slavena je potpuni remont i trebat će i kvalitete i znanja i sreće da se to posloži. Kod Sopića mi je jedino pitanje koliko dugo će funkcionirati njegove metode rada i koliko dugo će igrači to prihvaćati i bespogovorno slijediti. U slučaju da sezona ne krene po planu neće ni Sopić dugo potrajati.

    Bišćan, Jakir, Čabraja i Leko mi djeluju kao oni koji bi mogli imati dugoročne epizode u svojim klubovima.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja bi rekao Sopic, glasan je, iskace iz pastete, a takvi obicno prvi najebu. Drugi mi je Cabraja, cisto jer Lokomotiva za sada jos nista nije prodala, a mora. Doveli su nista vrijedno spomena.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ivan Leko.

    Otvaraju sezonu porazima protiv nas u Superkupu te u prvom kolu i atmosfera odmah ide dole, poznavajući njih stvorit će nemoguć pritisak već u početku. Zatim im dolazi neugodna Rijeka s Jakirom pa idu u Osijek. Znači 1 od 9 mogućih bodova i sprema se otkaz već lagano.

    U Europi će ih zapasti neki "Djurgarden", naravno, to se mora proći, ide nabrijavanje, brojanje članova, ulaznica, prodanih jogurta itd.. međutim po dobrom starom običaju će se us*ati na punom Poljudu, ispasti i krenuti u potragu za novim dugoročnim rješenjem na užarenoj klupi.

    Evenutalne odgode HNL utakmica će ga spasiti.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nemaju oni koga vise uzeti kao trenera a Leko je pod vecim ugovorom. Zapravo trebali su ostati na Dambrauskasu i mislim da i oni znaju da su tu ispali idioti. Koji je smisao svake godine novi trener?

    Bacio sam pogled na raspored i tesko je reci tko bi mogao biti prvi a i sumnjam da ce do zime biti nekih otkaza, pa cak i Tomasov. Slozio bih se za Cabraju, mozda Prosinecki ali i to ovisi o transferima ovo ljeto.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Mislim da će prvi otići Prosinečki ili ovaj Nizozemac iz Belupa.

    Prosinečki - to je očit izbor. Imat će vjerojatno lošiju ekipu i od Belupa, dakle najlošiju u ligi a Prosinečki mi ne djeluje kao čovjek pun energije koji može od go*na napraviti pitu.

    Nizozemac iz Belupa - ovaj lik vjerojatno ne zna u kakvu je situaciju došao. Belupo nakon odlaska Zekića je zadnja momčad na svijetu koju bi jedan trener želio preuzeti. Slaven Belupo je prošle godine ostao u ligi samo zahvaljujući liderstvu, entuzijazmu i trenerskoj kvaliteti Zorana Zekića. Po meni je Belupo prošle sezone imao najgori roster u ligi. Šibenik je imao Araija, Rogića, Dolčeka, Čanađiju, Điru, Špeljaka, Hiroša, Kvržića a kad pogledamo kvalitetne igrače kod Belupa tu su golman Čović, Crnac, Hodža i Mudražija. To je kičma ekipe. Od tih igrača Mudražija je već otišao a pretpostavljam da će otići i Hodža i Crnac jer oni sigurno imaju opciju odlaska u bolje klubove. Tako da bi Belupov roster trebao biti još gori ove sezone. Nizozemac će vjerojatno klasično nizozemski ići igrati ofanzivnih 4-3-3 a napadačka igra sa bijednim rosterom u HNL-u ne prolazi i Nizozemac bi mogao odletjeti prije početka berbe grožđa. Jedino mi je pitanje hoće li prije otići on ili Prosinečki, to će bit gusto.

    Što se Sopića tiče vidim da neki njega spominju ali čovjek je možda bio i trener sezone prošle godine. Iščupao je Goricu iz nemoguće situacije i ima ogroman kredit kod uprave. Gorici je primarni cilj ostanak u ligi a to će Sopić ostvariti vrlo lako i komotno pokraj Rudeša i Belupa. Čak bih rekao da je Sopić zadnji trener kojeg bih pikirao za najbrži otkaz jer sumnjam da će Gorica opet biti u problemima oko ostanka. Jedini način na koji bi Sopić mogao odletjeti je da se privatno zakači sa Črnkom i da ga pošalje u neku stvar. Može netko ne voljeti Sopića zbog njegovih politički nekorektnih izjava ali što se tiče rezultata i njegove pozicije u klubu sa kreditom kojeg ima kod uprave mislim da je njemu stolica čvrsta kao beton.
  • Eduardo
    17.6k
    Čović je također napustio Belupo.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mario Cuic, prema medijima, blizu transfera iz Hajduka u Istru (prosle sezone igrao u Radomlju, u kontinuitetu).
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Znači i Čović otišao iz Belupa, prodat će očito sve što vrijedi. To je šansa za Rudeš koji će imati neku šansu za ostati u ligi ako stvori iole suvislu ekipu. Ja mislim da će borba za ostanak biti između Rudeša i Slaven Belupa i da će te dvije ekipe biti zakucane za dno kao što su bili Šibenik i Gorica prošle sezone. Jedino što SB i Rudeš neće biti kvalitetni kao Šibenik i Gorica i neće poput njih uhvatiti visokih 30-ak bodova nego nekih 20-ak.
  • Keyser Soze
    8.2k

    Stranicu prati 230 tisuća ljudi, znam da su Turci u pitanju, al bila bi velika stvar za ligu kad bi se ovakav igrač vratio pa makar i dolje.

    edit: žele ga Saudijci i Fener isto
  • Mr Anderson
    5.4k
    Iskreno, ne bih volio da im Perišić dođe već ove sezone. To je igrač koji radi razliku u HNL-u.
  • Olmic
    2.7k
    Bas bi volio da dode Perisic i Basic i ne znam koga jos zazivaju. Bilo bi sve slade
  • marcio amoroso
    32.5k
    I ja bi volio da se pojačaju. Samo tako i mi možemo rasti.
  • The Undertaker
    4.1k
    Uspoređivanje sa Hajdukom je medvjeđa usluga Šimiću i Bišćanu, pogotovo ako misle pojačanja dovoditi prema snazi Hajduka. Nama je konkurencija RBS, Sparta itd... a ne Hajduk. Kad Hajduk dođe budžetom na 30-40 mil. eur, možemo pričati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.