• dumitrumitu
    719
    Sva sreća pa nismo doveli labrovića
  • miro
    3.3k
    Meni je ovo onak na granici namjerne pogreške
  • Facke
    2.3k
    Bu im se vgasila euforija kad odej Breks i Perisic la papa....:lol:
  • Brusa
    854
    evo kako su sportske to prenijele:
    "Ali kada su igrači došli pred sjever podigli su transparent s natpisom "Boli vas kako je nama".

    Između riječi "vas" i "kako" iscrtali su muški spolni organ pa se lako mogla iščitati poruka "Boli vas k.... kako je nama". Uz to su podigli još 10 transparenata s nacrtanim muškim organom, ukupno 11. To je bio oproštaj od sezone na Poljudu."

    :grin: :grin:
  • Zagreb1992
    1.4k


    Boli nas kurac za njih ...Trebamo gledati samo sebe i iskoristiti ovu pozitivu oko kluba i samo još jače graditi na sve to ..Dinamo ima jebenog potencijala za daleko veće stvari
  • Tom Hanks
    2.7k
    Ovdje bi svi pucali od ponosa i sreće da Dinamo prospe prednost u prvenstvu i završi na trećem mjestu sa još jednom seznom u nizu bez titule, zbilja neshvatljiva poruka..
  • NitkoBitan
    13k
    Miskovic nudi Labrovica Dinamu po povlastenoj cijeni :lol:

    Prste dalje od Rijeke na neko vrijeme. Trgovina sa pokvarenom robom.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Kad netko pita koja je važnost stadiona, zašto je od najvećeg strateškog plana da ga i naši naprave, ili kad se pak krene prosipati ona floskula "ma meni Maksimir ima svoju draž", treba pogledati Osijekove domaće utakmice.

    Naravno da sadašnji Maksimir ima svoju draž, naravno da je veliko i nenadjebivo sve što taj stadion nosi sa sobom, pogotovo meni koji ga vidim pet puta godišnje. Ali, nemojmo se lagati.

    Pogledajte ovu utakmicu večeras. Po kvaliteti nogometa, nekakav HNL prosjek. Ali kad je gledaš na ovakvom stadionu, u ovom ambijentu, s ovakvim terenom i akustikom, imaš dojam da je to nekakav Freiburg - Hoffenheim.

    Loša infrastruktura nije samo floskula koja se uzima zdravo za gotovo, definitivno.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Nekako mislim da Sopić neće biti u Rijeci iduće sezone.
  • Krizy
    38k
    Peti gol malog Matkovića u oko 800 minuta.
  • Brusa
    854
    Mladi Matković zabio za 2-0

    Ima da razbijemo tu rijeku u srijedu!
  • Medford Hernan
    119
    Kakav no look pas Bande.. Oba dva gola komična.
    Rijeka mi izgleda ko ispuhani balon.
    Nadam se da će nastaviti ovako i u srijedu!
  • Maki2
    493
    Kakav god rezultat kupa bio nece ostat trener. Nije bas u najboljim odnosima sa El Presidenteom.
  • Kepec
    5.1k
    Od 3. mjesta i drhtavice do +10 od Rijeke i +16 od Hajduka.
  • Paggini
    8.6k
    Mišković prodaje i Sopića na ljeto lolll
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.