• Mihaljević
    7.9k
    To je kao da se Krznar hvali pobjedom protiv Tottenhama.
  • cibona
    1.4k
    Ne smije nam mjerilo za kvalitetu pojedinog igrača biti to je li on dinamovac ili nije!

    Mudrazija je super decko i vjerujem iskreni dinamovac, ali takvih poput njega vec imamo u momcadi.

    Da dovodimo igrače samo zato što su veliki dinamovci, nikada ne bismo postali respektabilan klub u europi.
  • Sajla
    3.2k
    sigurno će biti sretan da vidi privatnu komunikaciju kako se širi po forumima
  • Orc123
    5k
    Ljudi netko treba igrati i za momcadi koje bi trebale otkinuti koji bod nasim konkurentima! Ne treba pokupiti svakog igraca u hnl koji spoji 3 tekme dobre za redom ili zabije 2 gola! To je provjerena formula koja nam nije dokazano donijela nista dobro...imamo toliko osrednje kvalitetnih igraca u momcadi kojih se moramo rijesiti a vi bi nagomilali jos takvih ili cak slabijih....ljudi Emreli, Drmic, Halilovic, Hoxa, Spikic, Brodic, Peric, Sutalo, Bockaj i slicni bi igrali i bili pojacanja u svim momcadima hnl.,....dosta vise osrednjih igraca..imamo ih na izvoz, mladi cekaju priliku! Treba nam 3-4 igraca ranga Misic kad je dolazio ili Ktc, Rpg i slicni a ne novi Jurici, Hoxhe i Stefulji....isto tak se pisalo prije par mjeseci za Bukvica i spominjale se nebulozne cifre od 3mil eura i vise....nek Maric napravi ono sto treba!

    Kakav Isusov Soticek za 3milja eura? Da se govori o realnih 1mil eura ja bi razumio ali 3?! Na osnovu cega? Jel fakat jos to vrijeme da svatko tko odradi par dobrih utakmica u ebenom hnl i Dinamo pokaze interes vrijedi 3+mil eura? Fakat se nismo opametili do sad ili koji k....nismo vise krava muzara svima!
  • Paggini
    5.6k


    Obriši post prije nego mediji vide ovo i krenu raditi vijesti, ne treba to ni tvom braticu ni sinu legende Dinama
  • Ivdzo11
    2.9k
    ovo je chat izmedu mene i bratića, a to sto je on pricao u drustvu jbg nisam mu ja kriv
  • mlinchica
    1k
    Mislim si, Zona gori, kupujemo Šotičeka i Fetu, kad ono i Mudrog, Čavlinu, Čabraju i dečka s klupe :lol:

    Nisam gledala tekmu pa ako je netko voljan, tko je gledao, ukratko samo napisati jesu se fakat raspali, jel ih Loksa mogla unakaziti kako govore naslovi?
    Jel izgledaju kao da je to totalni raspad sezone (kao tovari s nama) ili su samo pomislili “lako ćemo”? Vidim da je samo 1 kontra Lokse završila golom, a ostala 2 su prekidi.

    Došla pred kraj “Stadiona”, dok je Tomo I. kakao po tovarima :rofl: pa nisam čula niti jednu analizu još.

    I naravno, sretno nam prvo mjesto! :party:

    A posebno veliki BRAVO za mali hrabri plavi DINAMO u II! :heart:
  • veselko tenžera
    1.2k
    Kad se sjetim sebe i osjećaja kad je Marić zabio za 0-1 na Maksimiru...

    Bravo Lokosi!

    Razlika trenutnog stanja Rijeke i nas oslikavaju zadnje 2 utakmice Lokomotive. Jedna utakmica se uvijek može izroditi zato mirno i pametno pripremiti nedjelju, a od 19:30 nek eruptira plavi vulkan!
  • Nino Bule
    11.3k
    Nisam gledala tekmu pa ako je netko voljan, tko je gledao, ukratko samo napisati jesu se fakat raspali, jel ih Loksa mogla unakaziti kako govore naslovi?mlinchica

    Standard utakmica rijeke ko i zadnjih par tjedana, imaju kontrolu utakmice ali vrlo malo ili ništa ne stvaraju, ovaj put ipak protiv organiziranije ekipe koja ima ubojitu kontru i stavlja obranu na muke, jos uz to im uslo 2 gola iz prekida i odgovaro im kontekst utakmice da se brane i rokaju kontre, rijeka stvarno iz igre skoro nista nije stvorila, prekidi i nabij dugu u 16 pa sta bude, obregonova klasa donjela jedan gol, imao je i pjaca 1na1 di mu je bubanja greskom poklonio zicera i to je to, ne mozes bas svaku utakmicu na misice i individualnu klasu dobivat i to im se danas i dogodilo.
  • Orc123
    5k
    treba smanjiti euforiju! Loxa zabila 2 krumpira i zadnji gol kad su ovi svi osli u napad! Loxa puno losija danas nego protiv nas. Rijeka igrala jako lose i tjt...nista nije gotovo i trebamo ozbiljno shvatiti utakmicu na Rujevici a ne padati u euforiju jer nista nije gotovo, cak nije ni blizu.....jako losa tekma danas opcenito i ako nekog za izdvojiti onda je to Mudrazija ali je pitanje jel on bolji od Halila koji nam grije tribinu! Mora i konkurencija biti jaka.....sve u svemu prvi smo i to je super ali dalje samo ponizno i do kraja....
  • mlinchica
    1k
    Loxa puno losija danas nego protiv nas.Orc123

    E baš mi je ta usporedba trebala da si dočaram kakav je to “raspad” Rijeke. Zato ni ne čitam portale odmah poslije tekmi jer preuveličavaju sve živo.
    A ok, ionak smo znali da će bit stresno i da moramo sve dobit do kraja da smo ziher.
    Ma meni je ok euforija danas, puno tog se dobrog desilo ova 3 dana pa nek se ljudi malo ispušu.
    Novi radni tjedan od sutra i kreće nervoza :grimace:
    I slažem se oko Mudrog, neka trpa konkurenciji, više nam tako pomaže nego na klupi kod nas.
  • mlinchica
    1k
    Thx :smile:
    A kaj im se dogodilo? Zamor sezone? Meni se ipak čini da je Sopa tu malo slabija karika. Vidim i da je Selahija vadio na poluvremenu.
    Još ova priča s Miškom kaj izlazi van, pa on daje intervju prije tekme..
  • Nino Bule
    11.3k
    A kaj im se dogodilo? Zamor sezone?mlinchica

    Nerealno jak niz pobjeda, skoro nemoguce je bilo da zavrse polusezonu bez nekog kiksa i odrze istu razinu cijelo vrijeme, pogotovo jer im je kadar na papiru slabiji od nas, jako je balansiran i poduplani su na svakoj poziciji slicnom kvalitetom i izbjegle su ih ozljede, ali svejedno nemaju tu individualnu kvalitetu da rjesavaju na misice stalno utakmice, svaka cast i mirku maricu i franji ivanovicu al ja mislim da bi kod njih jedan fran brodic bio zakucani starter kod nas je treci napadac, kad to uzmemo u obzir onda je kiks morao negdje doci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.