• Navijač Dinama
    7.4k
    Saudijski konzorcij je povukao svoju ponudu za kupnju Newcastle Uniteda, kriveći utrošeno vrijeme za preuzimanje i nadolazeću globalnu krizu....
  • Infinity
    15.2k
    Englezi ih odjebali jer u SA prenose Premiership na crno. Mogu pricat sta hoce i krivit koga hoce.
  • immerwieder
    1.2k
    danas nastavak jučerašnje jurnjave u kvalama, nakon 10 minuta fulham cardiff 1:1
  • NORTE
    9.3k
    Za većinu navijača Newcastlea tužna vijest, kao i za ljubitelje nogometa općenito. Arapskoj obitelji Engleska više nije opcija, ali ostaje im Italija, Španjolska i Francuska da pronađu neki klub koji mogu dić na europski tron.
  • Eduardo
    17.6k
    kao i za ljubitelje nogometa općenito.NORTE

    Meni osobno puca ona stvar :ok: nije da ću żalit što Newcastle ili neki drugi engleski klub ostaje bez potencijalnog bianco čeka kad im se ionako svake sezone u kasu sliju pusti milioni.
  • NORTE
    9.3k
    To je povijesni dan za Newcastle, nikad neće doći na razinu Citya i Chelsea. Arapi su se već spominjali u kontekstu kupnje nekog drugog kluba iz Europe i to je dobra vijest za nogomet, npr. za srušiti dominaciju Juventusa, PSG-a ili Reala i time ojačati domaću ligu i Ligu prvaka.
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da arapi najveci prolaz imaju u Francuskoj zbog strukture stanovnistva. Nisam siguran koliko bi talijani i spanci bili odusevljeni njihovim dolaskom. Takodjer mislim da ih i u nogometnom smislu najvise zele u Francuskoj, jer im je liga najslabija od svih liga petica i dok nisu dobili taj PSG bili su jako blizu ispadanja. Mislim da ih je Portugal mozda cak i pretekao na sezonu, dvije. Danas bi sigurno bez PSG-a Portugal bio liga broj pet.

    Francuska bi s jos jednim klubom liga dobila na zanimljivosti, ali bi s jacanjem konkurencije privukla i dodatne ulagace. Tu je i savez koji sigurno zeli da su im klubovi konkurentniji u Europi. Ja mislim da ce kroz pet do deset godina u Francuskoj biti sigurno 4-5 klubova koji se zbog novog vlasnika na vrhu tuku za prvaka. Vjerujem da ce ih i veci broj biti u vlasnistvu milijardera, jer mi Francuska djeluje kao najplodnije tlo za takvo nesto. Ne bih se iznenadio da im najjaci klubovi dodju na razinu Reala, Citya, Bayerna... Smatram da ce ovi stari velikani i dalje lakse osvajati LP zbog pobjednickog mentaliteta, al evo PSG je trenutno s koeficijentom sedmi klub u Europi sto znaci da su sedmi po ukupnom ucinku posljednjih pet sezona. Ispred je samo spanska trojka, Juve, Bayern i City. Lyon i Monaco nekad bljesnu, al sve je to i dalje razina Shakhtara i nize.
  • vjeko1701
    5.9k
    Misko uleti!
  • Kwedi
    3.8k
    Država te financira, banke otpisuju dugove, politički si projekt al svejedno se uspiješ još više zadužiti

    https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvanicni-izvestaj-revizora-zvezdin-dug-je-32000000-evra/362942
  • Crusades1986
    9.8k
    Treba poplaćat sve zaposlenike kluba na tribini :razz:
  • Bosna86
    11.6k
    Josip Ilicic zbog depresije out do daljnjeg... Šteta, odličan igrač
  • deda
    28k
    Navodno ga žena varala :monkey:
  • Infinity
    15.2k
    Navodno ga žena varala :monkey:deda

    Vele da je to laz i da su ga unistile mjere prouzrokovane koronom. Veca mi je sansa da ces poludit kad te netko drzi na lancu nego kad nadjes zenu s drugim. U prirodi nam je da prvo ne podnosimo, a da drugo ocekujemo :lol: :lol: :lol:
  • NORTE
    9.3k
    Benfica s igračem više oko 50 minuta igre i unatoč vraćanju trofejnog trenera Jesusa izgubila i kup od Porta. Portu dvostruka kruna, prije 2-3 mjeseca se pisalo o ogromnim financijskim problemima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.