• marcio amoroso
    33.2k
    Tovari su doslovno ukleti, ali doslovnoMlađi referent

    Moraš biti uklet kad mrziš doslovno sve što nije tvoje.
    Moraš biti kad bacaš staklenu bocu na igrača jebene Istre. Moraš biti kad na tekmi juniora pjevaš visoke peći.
    Moraš biti kad prvih 20 minuta u ZG pjevaš o Dinamu.
    Šta mogu očekivati?
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    koja je svrha onda mog kolege i imenjaka Fabrizia Romana? Isto napise malo prije nego ostali? Ja sam napiso informaciju koju sam dobio… Sat i nesto prije nego Tottenham neko me to znaci nekome ne. A sad da se mene vrjeda jer napisem nesto ne vidim svrhu…
  • Mali Zeus
    10.3k
    Nino nažalost info je sto posto provjerena, jučer pri kraju treninga se ozljedio. Danas ili sutra će Tottenham to i potvrditi. Mislim da je svima jasno da do sad nijednu krivu info nisam daoMiro Vugrinec

    Baš je i meni isto palo na pamet. Reko ako miro vugrinec to piše onda je to 110 posto točno.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Perišiću što brži oporavak, drži se doktore :strong:
  • Mali Zeus
    10.3k
    A u k.

    Sad vidio. :worry:
  • nemapredaje
    2k


    Razlika je u tome kaj je ovo forum.
    Otvori instagram Fabijan Balkanić pa udaraj postove i priče koliko te volja.

    edit: nitko te nije vrijeđao
  • Mali Zeus
    10.3k
    Lako za to, ovo nam jebe šanse na Euru.
  • Miro Vugrinec
    1.8k
    Evo za kraj da se obratim samo posto je bilo takvih problema i prije. Prvo da spomenem i pohvalim vrhunske moderatore i vodstvo na zoni Dinamo. Skojima sam se dogovorio da se necu raspravljat, al za kraj da napisem samo. Posto vidim da opet pojedincima smeta sto iznosim tocne i provjerene informacije prije medija i ostalih. Tako da se necu vise raspravljat s pojedinicima, ja cu napisat informacije koje dobim posebno za nas Dinamo, a pojedincima se necu pravdat niti se svama raspravljat. Jer sve informacije koje sam do sad dao su bile tocno!edit Mali Zeus na stranici 564 sam naveo ozljedu prije 2 i nesto sata. Lp, Vas Fabrizio Romiro
  • Mali Zeus
    10.3k
    Nisi javio točnu ozljedu. Pao ti je rejting.
  • Efes Pilsen
    7.1k
    Njemu kao i Stojkovicu bez kontakta.. za Hajduk mi se ebe, al za reprezentaciju ce to bit solidan udarac.
  • Infinity
    15.3k
    Koji je tocno tvoj problem? Ako ti se neciji postovi ne svidjaju onda ih preskoci, nema potrebe da komentiras na taj nacin
  • Mlađi referent
    11.1k
    Lako za to, ovo nam jebe šanse na Euru.Mali Zeus

    Da ti budem iskren, lako je meni za Euro. Repka je usputna stanica dok ne igra dinamo. :joke:
  • Mali Zeus
    10.3k
    Da ti budem iskren, lako je meni za Euro. Repka je usputna stanica dok ne igra dinamo. :joke:Mlađi referent

    U redu, svakom njegovo. :)
  • deda
    28.7k
    Miro nikog ne napada, pustite čovjeka da piše. Od kud mu informacije to je njegova stvar.
  • nemapredaje
    2k


    Moj problem je kaj je njegov jedini motiv da ovdje napiše brže bolje informaciju koju je čuo, kako bi on ispao vrhunski insider.

    Ali ok, imaš pravo. Jbg, nemrem si pomoć kad ne postoji ignore
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.