Prekid i u Wiesbadenu zbog nereda navijača gostiju, Wehen - Arminia 4:0

Le Havre-Dijon ends due to a pitch invasion without having finished the game. This is amazing.

Luka Elsner, manager of Le Havre, shouting at the enraged fans to return to the stands. What does not happen in French football...

Nevjerojatno..
  • NORTE
    9k
    Prvi put ispali u drugu ligu, gotovo cijelu sezonu u prva dva i zadnja dva kola zeznu sve + sad prekid kad su primili gol za 0:1 :rofl:Krizy
    Utakmica se mora nastaviti s praznim stadionom kao kaznom.
    Ovakvu glumu igrača dugo nisam vidio.
    Jadan odgurnut desnom rukom pao na travu.

2.8k
    ove godine izgleda gotovo nitko nije uspio prekinuti dominaciju protivnika u svojoj ligi
  • blackbully
    4.4k
    Seria B ima zanimljiv sistem playoffa za ulazak u Seriu A. Bari i Sudtirol su obje utakmice igrali sa po 1:0 domaćim pobjedama. Sa konačnih 1:1 se ne ide u produžetke ni penale nego automatski dalje prolazi Bari koji je bio bolje pozicioniran u regularnom djelu sezone. Bari je bio na 3. mjestu, Sudtirol na 6.

U finalu čekaju pobjednika između Cagliarija i Parme.

• db-izbjeglica
    12.6k
    CSKA Sofia fulan penal u 100.minuti za pobjedu i 1.mjesto u Bugarskoj. Ludogorec ima sve u svojim rukama/nogamamiro

pogledao sažetak.
    cska sofia igra protiv cska sofia 1948!
    stadion ruševina!
    cska sofia ima grb kao hajduk!
    lik puca penal za prvenstvo, sitni koračići, kreni stani i FULA GOL.

top!
  • ZGBhoy
    1.7k
    Celtic je danas sa pobjedom protiv Invernessa sa 3:1 Škotski Kup, to im je 8 Treble (Prvenstvo,Liga Kup, Kup) u povijesti

Od 2000 godine su osvojili 17 Prvenstva, 11 Liga Kupova i 12 Kupova to je 40 Titula sveukupno.