• deda
    27.7k
    Ovo je totalno bolesno, napadat svoje igrače i gađati ih bakljama. Francuska je postala lider huliganstva zadnjih godina.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Francuska je postala lider huliganstva zadnjih godina.deda

    Oni su postali lider bagre u svojoj državi. Njemačka i Belgija su isto katastrofa, ali Francuska je dno dna. Populacija u Francuskoj je ono….
  • agramZ
    2.3k
    nije to nista novo.. francuzi i pogotovo svicarci su uvijek bili teski ludjaci sto se ulice tj. huliganstva tice.
  • deda
    27.7k
    Dinamo Bukurešt prvi put u povijesti ispao u 2. ligu
  • deda
    27.7k
    U Italiji Monza izborila Serie A u ludoj utakmici s Pisom
  • Navijač Dinama
    7.3k
    jel Monza i dalje veze sa Berlusconijem?
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Da, taman procitao na germanijaku
  • vjeko1701
    5.9k
    Hajdukčko prokletstvo?
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Sad malo gledam dominaciju španjolaca u klupskim eurokupovima....
    u zadnjih 20 godina, od moguća 41 europska trofeja (bez superkupa), oni su uzeli 20, skoro polovicu ili 48,88%. Takvo što je jednostavno brutalna, ali baš brutalna dominacija.

    Ako uračunamo superkup, situacija je još dominantnija po španjolce, novih 12/20 trofeja.

    Ukupno 32/61 ili više od polovice (52,46%) mogućih europskih trofeja.

    Kad čovjek ovo pogleda, stvarno mi nije jasno kako netko englesku ligu može proglašavati najboljom na svijetu. najiskomercijaliziranijom, najpraćenijom, sigurno da...ali ovakva brutalna dominacija u europi može biti uzrokovana samo, jedino i isključivo najvećom kvalitetom španjolske lige.
  • flexXy
    1.9k
    Izgleda da ce Rendulic na kraju otici za pomocnika u iranskoj repki. Mislim da je to dobra uloga za njega, momcadi su mu znale igrat dobar nogomet ali mu fali ta liderska crta za glavnog trenera. Kolko sam cuo, jedno vrijeme je bio u kombinacijama za pomocnog u Dinamu dok nije doslo naredenje za instalaciju Milina.
  • NORTE
    9k
    Dinamo Bukurešt prvi put u povijesti ispao u 2. ligudeda
    Taman su si užasno unazadili i grb, baš im paše za 2.ligu.
    I taj su odabrali navijači i legende kluba.
    Uz to jedini su veći klub koji i dalje nema novi stadion, nešto se kao kreće po tom pitanju, ali i dalje bagera nema.
  • Infinity
    15.2k
    Ne znam jeste li pratili te Rumunje, ali je Steaua bila u borbi za promociju. Prije dva mjeseca FRF reagirao i rekao da ne mogu ostvariti promociju. Klub u vlasnistvu javnopravnog subjekata ne moze igrati profesionalni rang kakav je Prva liga Rumunjske. Oni su u vlasnistvu Ministarstva obrane.

    Mislim da u svijetu ne postoji liga koja je poput one u Rumunjskoj imala toliko afera i sranja unazad 15tak godina. Netko tko je kupio 15 titula se ne moze mjeriti s njima, jer kod njih po par klubova svake godine upadne u neki problem.
  • Neki tip
    19.1k
    Mislim da u svijetu ne postoji liga koja je poput one u Rumunjskoj imala toliko afera i sranja unazad 15tak godina.Infinity

    Vode mrtvu trku s Bugarima..

    Ok, možda "mrtvu" nije najsretniji odabir riječi, s obzirom na to da je u Bugarskoj u zadnjih 30 godina (ok, proširio sam period), ubijeno 15 (petnaest) predsjednika ili vlasnika klubova!

    Kad sam u jednoj wapp grupi punoj nogometnih znalaca pitao za to (u kojoj zemlji..) spominjalo se Kolumbiju, Meksiko i Afriku pa gdje bilo, ali bome EU zemlja nije baš padala na pamet.. kako i bi, zvuči nestvarno.

    Dodajmo da im Ligu 12-13 godina zaredom osvaja klub koji je prije toga friško ušao u najvisi razred, a dolazi iz grada veličine Karlovca. Sve legitimno, ali možda nešto govori o ligi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.