• Infinity
    15.1k
    Bas i ne. Na Dinamo se vec naviknula, to razumije, to je standard :rofl: Jedino sto je Valentinovo, al nema 18 pa da pati za tim jednim danom, rekao bih cak da to Valentinovo vise znaci meni nego njoj :lol: Izvuci cu se ja, al vidjet ces kad stave utakmicu utorkom ili srijedom :lol:
  • 000
    941
    Ako jos bude neko dalje gostovanje, pa me nema par dana... :cool: Nadam se da ce biti Valentinovo u Zagrebu.
  • Infinity
    15.1k
    Valentinovo ce u Zagrebu biti samo ako Dinamo zavrsi drugi u grupi, a to je moguce samo ako dozivi poraze od Fenera i Anderlechta, a to ne zelim ni u ludilu.

    Sad si nesto kontam kako je steta da Maribor ne igra, pa da postoji sansa igrati s njima. Nisam neki za gostovanja, pogotovo jer mi je i Zagreb prakticki gostovanje, ali bi za takvo nesto specijalno ipak probao otici. Bio bih najsretniji da odem u Baku.
  • 000
    941
    Valentinovo ce u Zagrebu biti samo ako Dinamo zavrsi drugi u grupiInfinity

    A nisam znao da je domacinstvo unaprijed rijeseno. Baku bi bio pun pogodak, ali bi to gostovanje posusilo novcanike.
  • Infinity
    15.1k
    Znam. Isto da vec nisam izracunao sve. Niskobudzetni let iz Budimpeste oko 350 eura povratna karta za jednu osobu. Raspored letova je takav da moras tamo ostati pet noci, a apartmani/stanovi za dvije osobe su oko 30 eura za noc sto bi bilo oko 150 eura ili 75 eura po osobi. Najjeftinija ulaznica za proslo finale je bila 45 eura pa kontam da ce opet biti tu negdje oko 50 eura. To je ugrubo 500 eura sigurnih troskova + sto ces jesti i piti, a nema sanse da bih dao 500 eura i da tamo idem lezati u stanu. Sreca pa im standard i nije neki. Prosjecna placa je 250 eura, piva je 1.5 euro, piletina 3 eura, kruh manje od pola eura. To su stvari po kojima se ja mjerim koliko je skupo prezivjeti. Mislim da ne bi toliko uspio potrositi, ali treba jos dodatnih 200 eura minimum, ali se realno ne bih usudio krenuti na taj put bez 1000 eura. To sam ja sracunao jos nakon Anderlechta :rofl:
  • deda
    27.3k
    Jel možete vi ovo otvorit?
  • BluePhone67
    3.1k
    Ne, barem ja.
  • Eduardo
    17.1k
    Niti ja.
  • Eduardo
    17.1k
    PALA je odluka o odigravanju uzvratne utakmice finala Copa Libertadoresa. Dva najveća argentinska kluba borit će se za titulu najboljeg u Južnoj Americi na europskom tlu. River Plate i Boca Juniors igrat će 9. prosinca u 20.45 na stadionu Santiago Bernabeu.

    Odluka je i dalje neslužbena, ali potvrda bi trebala doći tijekom večeri. Čelnici južnoameričkog Saveza (CONMEBOL) navodno su pod pritiskom FIFA-e odlučili da se pitanje novog klupskog prvaka Južne Amerike riješi u Europi, odnosno u Španjolskoj. Zasad je potvrdu ove informacije izdao samo Bwin, službeni sponzor stadiona na kojem igra Real iz Madrida.
  • Infinity
    15.1k
    Bezveze mi je to. Jest haos bio, ali mislim da je Monumental jedino mjesto gdje se ta utakmica treba igrati.
  • markoli
    1.6k
    Jel to uzvrat ili se prva utakmica priznaje? Mislim ovako je River oštećen...
  • Infinity
    15.1k
    Uzvrat. River ce biti domacin na neutralnom terenu.

    Valjda im nece uzeti ulaznice i dati vlasniku/korisniku stadiona. Uvjeren sam da su dovoljno ludi da ih dodje 100.000 i na Mars.
  • deda
    27.3k
    UEFA donijela odluku o novom natjecanje koje kreće 2021. Dosta novih sitnica također danas odlučeno. Npr. iz eurolige samo prvi ide u 16inu finala, drugi će razigravati sa trećima iz champions lige u međufazi play offa.
  • LovroZG
    1.3k
    Evo članak: https://www.uefa.com/insideuefa/about-uefa/news/newsid=2585829.html

    Prvi iz EL ide u osminu finala, a ta međurunda je zamjena za šesnaestinu jer će od 21. EL imat 32 momčadi.
    Najvažnije je to da se u LP niš ne mijenja i da će svaki savez imati predstavnike u sva tri natjecanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.