• marcio amoroso
    32.6k

    Hvala Lovro, zapeo mi je za oko pa me zanimao sud nekoga tko ga je više gledao.
  • Dudu
    2.6k


    Pogledao sam 1-2 utakmice, činio se ok, ali opet kad uzmem u obzir da Vukušić ima 16 golova i 5 asistencija za Olimpiju, a uz njega su i Menalo i Cekici među najboljim igračima lige, kao i penzioner Ibričić, moram imati veliku skepsu prema toj ligi :D
  • marcio amoroso
    32.6k

    Ma ta liga je loša, jasno mi je. Ali neki potencijal ima a i ta prošlost iz La masie mu već daje neku prednost u odnosu na ostale.
  • Dudu
    2.6k


    Moguće, vjerujem da skauti prate i slovensku ligu. Ali mislim da nisu baš u potrazi za potencijalima..

    Imamo neki potencijal u Moharramiju koji je u Lokomotivi - 1996. godište
    U drugoj momčadi Tin Hrvoj - 2001. godište (velik potencijal navodno)
    Također u drugoj, na posudbi iz Lokomotive - Luka Hujber - 1999. godište

    Pinto i Stojanović u prvoj ekipi, il se riješiti ove dvojice i tražit prava pojačanja, za potencijale ne vjerujem jer već su trojica "potencijalna" pod ugovorima :D
  • deda
    28.2k
    Opet se spominje mogući transfer Epica u Real za 60 milijuna. Znam da se u Sigetu pale svijeće i organizira molitva. :cool:
  • Eduardo
    17.6k
    Mauro Camoranesi preuzeo slovenskog prvoligaša, Tabor. Nalaze se se na 8. mjestu prvoligaške ljestvice, dva boda iznad pretposljednje momčadi :sweat:
  • deda
    28.2k
    Wayne Rooney bi sutra trebao debitirati za Derby County u Champioshipu. U međuvremenu Šunjićev Birmingham je izgubio drugu za redom doma i spustio se na 18. mjesto.
  • Neki tip
    19.4k
    U međuvremenu Šunjićev Birmingham je izgubio drugu za redom doma i spustio se na 18. mjesto.deda

    Dodajmo da je izgubio kod kuće od izravnog konkurenta, Wigana, koji je do te tekme bio zadnji. K tome, Šunjić je bio jedan od lošijih igrača na terenu, s 0 dobivenih duela na tlu i podosta izgubljenih lopti.
  • deda
    28.2k
    Možda smo ga mi svi skupa precijenili jer ovo su dosta loše brojke koje ima. Borit će se oni na kraju za opstanak.
  • LovroZG
    1.3k
    S druge strane, Šunjić je u 26 tekmi Championshipa starto u 23 tekme i sam jednom je zamijenjen, još dvaput je ušo s klupe i jednom je bio suspendiran zbog 5 žutih. Po ovom zgleda da im je nezamjenjiv.
  • nkdz
    829

    nebi rekao da je nezamjenjiv koliko bas i nemaju nekih boljih alternativa.
    Pratim ga dosta jer inace pratim championship i krenuo je relativno ok u sezonu(ništa posebno), ali je i on debelo pao i dosta loše ocjene ima u zadnjih nekoliko tekmi.

    Citao sam njihove forume kad je dolazio i njihovi navijaci su ocekivali cuda od njega jer su za njihove prilike potrosili tonu love, ali sad bas više i nisu oduševljeni njime
  • deda
    28.2k
    Dudu veli da je gotovo konačno, mada smo to svi znali
  • deda
    28.2k
    Partizan je prodao 18-ogodišnjeg stopera za 10 milijuna EURa Monacu. :scream:
  • Eduardo
    17.6k
    Zvezda prodala Marina

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.