• Eduardo
    17.2k
    Sad vidim da je Arena Sport uvela nove programe i već od sljedećeg tjedna Ligu prvaka gledamo na Areni!

Manchester City vs Borussia Dortmund ide na Areni 9, a Real Madrid i Liverpool na Areni Sport 7, kao i utakmica Chelseaja i Porta dan kasnije. A1 korisnici i dalje mogu pratiti na Planet Sportu.

Također, svi A1 TV korisnici u promotivnom razdoblju od 29. ožujka do 1. srpnja imaju dostupne kanale Arena Sport 1 do 6 u svom osnovnom TV paketu, bez dodatne naknade. Znači, HNL i Europa liga na A1.
  • Nolifer
    6.5k
    U prvoj utakmici 30. kola engleskog nogometnog prvenstva pretposljednji West Bromwich Albion senzacionalno je kao gost svladao četvrti Chelsea sa 5-2 (2-1).

Chelsea je poveo golom Pulišića (27) koji je najbolje reagirao na odbijenu loptu nakon slobodnog udarca Marcosa Alonsa, no samo dvije minute potom dogodio se možda i ključni trenutak utakmice. Iskusni Thiago Silva neoprezno je s dvije noge startao na Yokuslua i to nakon što je igrač gostiju uputio krajnje neopasan udarac prema domaćim vratima, a glavni je sudac Coote opravdano pokazao drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton domaćem stoperu.

Preokret se dogodio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je Matheus Pereira (45+2, 45+4) doveo WBA u goste da bi u nastavku Robinson (63) i Diagne (68) povisili na 4-1. Mount (71) je nakratko vratio nadu Chelseaju, no Robinson (90+1) je svojim drugim golom potvrdio pobjedu gostiju.

Attachment
    66D31426-6F4C-4501-BAF5-4535CF7B0749 (333K)
  • NORTE
    9k

Ogromna sramota za Krasnodar. Sad su pali na 10. mjesto tablice. Nema Europe za njih.
  • Nolifer
    6.5k

E moj Lucase, Lucase.. :yikes:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    postoji li iritantniji nogometaš od ovog neymara?

al kako je iskusno pobjegao kad je ovaj konačno krenuo na njega :rofl:
  • Crusades1986
    9.5k
    Wolfsberger dobio 8 komada od Rapida. :yikes:
  • Nolifer
    6.5k
    Zanimljiv susret igrao se na Old Traffordu. Prvo su poveli gosti Brighton sa 1-0, a onda United preokrenuo na 2-1 i upisao sva tri boda... Strijelci su bili Welbeck u 13, te Rashford u 62' i Greenwood u 83'.

Tako da je dobro to, kaj su upisali sva tri boda, jer sad je svaki bod bitan...

Zanimljivo je to, što je Welbeck također postao prvi bivši igrač Uniteda koji je protiv njih postigao tri gola u Premier ligi