• marcio amoroso
    31.9k
    Upamecano iz Leipziga u Bayern, potvrdio Salihamidžić.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Znaci da Gvardiol na ljeto ide definitivno
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nema ni opcije da ostane dalje. Ide definitivno na ljeto, da.
  • immerwieder
    1.2k
    ma lovren je opet kriv
  • og1986
    2.9k
    Leicester u 7 minuta 3 gola protiv Liverpoola. :monkey:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Osvoje titulu nakon 30 godina i sebi umisle da su Bogovi i batina.. :monkey:
  • Crusades1986
    9.5k
    misliš, osvojili titulu najdominantnije u povijesti engleskog nogometa? I sezonu prije rekordan broj bodova za drugoga na tablici i s kojim bi osvojili 10 naslova. I 2 finala Lige prvaka za redom?
    A volio bih vidjet neku drugu ekipu da promijeni sedamnaest stoperskih parova u sezoni kako bi izgledala i gdje bi bila na tablici. Povlačenje crta na VAR-u neću komenitrat. Da si ikad igrao nogomet, znao bi što se događa kad ekipa pishološki potone pa im se događaju ovakve kardinalne greške kao danas i u prošloj utakmici.

    Nitko nije umislio za ikoga da su Bog i batina, niti sad itko misli da su ljudi zaboravili igrat nogomet.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    I sezonu prije rekordan broj bodova za drugoga na tablici i s kojim bi osvojili 10 naslovaCrusades1986

    Ali osvojili NULA.

    . I 2 finala Lige prvaka za redom?Crusades1986

    To se priznaje, niti vam itko može osporit, a i pitanje je dal bi Reak osvojio da se Salah nije ozljedio/da ga nisu ozljedili.

    A volio bih vidjet neku drugu ekipu da promijeni sedamnaest stoperskih parova u sezoni kako bi izgledala i gdje bi bila na tablici.Crusades1986

    Nitko vam nije kriv što ste prodali Lovrena, također i Matip koji igra, koji ne radi ozljeda.

    Također nitko nije kriv sto Kloop forsira i ubacuje Thiaga i onakve kurceve palceve Chamberlaina i sl.

    Da si ikad igrao nogomet, znao bi što se događa kad ekipa pishološki potone pa im se događaju ovakve kardinalne greške kao danas i u prošloj utakmici.Crusades1986

    Netko vas očito sabotira. :eyes:

    Nitko nije umislio za ikoga da su Bog i batina, niti sad itko misli da su ljudi zaboravili igrat nogomet.Crusades1986

    Nije..osim nekolicine Liverpoolovih navijača na raznoraznim srbadijskim stranicama.
    Veća je šteta od toga što puno više takvih ima sam Manchester United.

    Ali što ja imam o tome svemu pričat, ja "strani" nogomet pratim isključivo jer nogomet pratim i volim.

    Da li bi se ja ovako uhvatio na komentar o Unitedu , Milanu ili neku desetu ekipu koju čisto simpatiziram da eto bude jedna ekipa u toj nekoj državi koju simpatiziram.
    Ne zasigurno.

    Dinamo je jedan, ostali klubovi su "sitnice".
  • Dudu
    2.6k
    Danas 5 utakmica Bundeslige, pet remija
  • NORTE
    9k
    Panathinaikos nakon dugo vremena u prilici izaći u Europu, mislim da im je i Uefina kazna istekla.
  • Infinity
    15.2k
    Istekla je
  • Navijač Dinama
    7.3k
    1-0 vode zeleni u derbiu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.