• SAS1987
    13.5k
    vamos Palmeiras :smile:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Šteta samo što nema navijača, a kao i prethodni, gorila bi i krava i štala.

    Pogotovo kad se sjetim finala odigranog u Madridu.

    Jedna od najboljih, užarenijih utakmica koju sam ikad pogledao .
  • deda
    28k
    Ima na Areni 1 prijenos
  • SAS1987
    13.5k
    Poslednje finale je dobio šugavi Flamengo proziv Rivera a odigralo se na estadio Monumental "U" u Peruju.

    Potek utakmice:


    Atmosfera i predobar pogled na stadion te teren :cool:



    Ove godine se igra na Maracani.
  • Eduardo
    17.6k
    Navijači Marseillea uoči večerašnje utakmice protiv Rennesa prave nerede pred klupskim trening-centrom zbog nezadovoljstva klupskom politikom i rezultatima.


  • Crusades1986
    9.8k
    Okej, znao sam da United ne može meda protiv top 6 ekipa, al da ne može Arsenalu dat gol :lol: :joke:
    Bravo Gunnersi :clap:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Nisam bio kući par sati..

    Gledao netko fianle Cope, vidim u 98.su postigli pogodak.
  • Baneki
    730
    .A utakmica završila u 105 minuti, a nije bilo produžetaka.
  • Bosna86
    11.6k

    Nadam se skorom bankrotu
  • Baneki
    730
    To su cifre van pameti, ali me isto tako zanima analiza koliko im je on uprihodio svih ovih godina...
  • Dudu
    2.6k
    Hahaha, mogli su mu prepisat cijeli klub, čim završi karijeru da je sve njegovo :rofl:
  • Nolifer
    6.7k
    Okej, znao sam da United ne može meda protiv top 6 ekipa, al da ne može Arsenalu dat gol :lol: :joke:
    Bravo Gunnersi :clap:
    Crusades1986

    Tekma bila dosadna, bitno da je United drugi i da nema neki preveleki zaostatak za Sityem, bit će svega na kraju sezone... Kako ne može? Pa izbacio je Lvp (imaš pravo nisu iz top6 ekipa) :lol: iz kupa sada... meni dosta :smile:
  • BBB Sibenik
    4k
    Najgore od svega sta Barca nece zaradit niti jedan euro kad bude odlazia iz kluba. Na lito mu je gotov ugovor, produzia ga nije. Taj klub isto osa u k poceli su srljat na veliko odavno, sad svi problemi izasli vani. Odrekli su se svoje cuveni skole koja izbaciva godina top igrace, poceli dovodit neke bzvz igrace. Totalno su se pogubili.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    i još jedan faktor uz to sve rekao bih. Oni su dobar novčani udio imali od samog turizma grada Barcelone i katalonije. Kako je ova korona sjebala turizam, i novčani prihodi su manji. Uz sav taj prihod se veže kao i kod svake ekipe prodaja ulaznica i pare zarađene u fan shopu, što je dosta manji bio u zadnjih godinu dana nego možda naspram zadnjih godina, i tu je problem,
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.