• Navijač Dinama
    7.3k
    United nakon pola prvenstva ima 6 bodova više od Liverpoola i 11 više od na početku razvikanog Chelsea. Nitko ne tvrdi da će osvojiti, ali ipak zaslužuju bar malo respekta za ovu polusezonu.marcio amoroso

    upravo to, ovakvoj ekipi je maxium 4.pozicija, sve više od toga je iznenađenje.

    elles je promašaj prema onom što sam ga gledao, vdBeek nema šta više tražit ovdje, dva od tri ljetna pojačanja jednostavno su skroz nepotrebna. Mata uopće ne igra. Klupa ne postoji i ovih 14 koji su u rotaciji nisu dovoljni za naslov ili bilo koji trofej.NORTE

    Telles je malo igrao, prvo jer je došao ozljeđen, imao i koronu, tako da nije puno igrao. A DVDB je doveden za rotaciju jer ima Bruno Fernandes. Mata je kao i Matić spor, njihvoo vrijeme od 90 minutnih utakmica je prošlo, oni su tu za zadnjih 20 minuta.

    što se Uniteda tiče, Bruno i Rasford uletili u krizu, ali zato Pogba ministar veznog reda. :cool:

    Ali kao što sam pomenuo, i opet ću, City ovakav osvaja, jednostavno nema tko parirati, sa obzirom na prvu momčad, širinu klupe, uz to sve Tottenham igra toplo hladno, Chelsea je po meni trenutno losiji od Arsenala, a Leicester nema klupu za igrat svaki 3. dan utakmicu, i oni će opast, samo čekajte. Što se tiče Citya, Diaz im je najbolje pojačanje u zadnjih par godina, čak i Stones izgleda dobro uz njega, još kad se Ake vrati, bit će teški beton momčad..
  • NORTE
    8.9k
    Telles je malo igrao, prvo jer je došao ozljeđen, imao i koronu, tako da nije puno igrao.Navijač Dinama

    Telles je na klupi jer je loš i nesiguran, a Shaw je za njega doktor nogometa. City ima klupu, kao i Liverpool kojeg ne bi još otpisao. Ogs rotira 14 igrača i to nije dovoljno, na ostale ne računa, barem jedno pravo pojačanje je nužno ovoj ekipi, prvi su i vjerujem da će ga dovest.
  • deda
    27.5k
    Ove u Realu baš neće i neće. Sad je još Zidane pokupio koronu, mada bi to mogla biti i dobra stvar za njih.
  • deda
    27.5k
    A i Jedinstvu se Engleska žestoko otvara. Aguero izolacija dva tjedna, De Bruyne ozljeda, 6 tjedana out.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    A i Jedinstvu se Engleska žestoko otvara. Aguero izolacija dva tjedna, De Bruyne ozljeda, 6 tjedana out.deda

    Ma imaju Fodena malog i Gabriel Jesusa. Uz ove izostanke bitno im je da nije ništa pretjerano Gundoganu i Diazu.

    kao i Liverpool kojeg ne bi još otpisaoNORTE

    Liverpool protiv malo ozbiljnijeg bunkera je jednostavno 0 u napadu, dokazano protiv Uniteda, Southamptona, WBA, i Brightona dok je bilo i jučer protiv Burnleya. Sam problem kod Liverpoola su stoperi, jer su i Van Dijk i Gomez ozljediti, a Matip je zadnji put ozbiljno nogometa igrao u Schalkeu dkk su još bili dobri u njemackoj.
  • NORTE
    8.9k
    imaju Fodena malog i Gabriel JesusaNavijač Dinama

    Ali tanju klupu neko vrijeme.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    da da, vjerovatno će Foden sa veznog na ofanzivnog veznog di je igrao KDB, a Fernandihno ce na njegovo mjesto.
  • Crusades1986
    9.5k
    a Matip je zadnji put ozbiljno nogometa igrao u Schalkeu dkk su još bili dobri u njemackoj.Navijač Dinama

    Ne znam samo tko je bio stoperski partner Van Dijku u osvajanju Lige prvaka 2019. u 90% utakmica nokaut faze, uključujući i u finalu. :monkey:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ma Dejan Beton Lovren, tko drugi... :wink:

    Ali bez obzira. Čovjek je dobro izgledao jer imao uz sebe najboljeg stopera na svijetu i najbolje bekove. Dobar štoperi odbrana se vidi u Cityu, gdje čak i Stones koji neki specijalno dobar stoper izlgeda dobro, baš zato što igra sa jednim od najboljih bekovskih tandema i odličnim Diazomm
  • deda
    27.5k
    Inter je u financijskim govnima do grla
  • marcio amoroso
    31.9k
    Inter je u financijskim govnima do grladeda

    Normalno kad samo dovodi igrače i preplaćuje ih.
    Ispunjavaju želje idiotu Conteu a on te želje onda sjedne na klupu. Inter mi je bio baš onako drag, ali mi ga taj Conte lijepo ogadio.
  • Dudu
    2.6k
    Pitao sam bas prijatelja iz Milana, kaze da se pretjeruje za Inter u medijima, da uopce nema vecih problema oko kluba i da je titula glavni cilj. Kinezi nekih problema sa svojom vladom, ali nista alarmantno.
  • deda
    27.5k
    4 neisplaćene plaće i Hakimi odgoda prve rate za 3 mjeseca
  • Dudu
    2.6k
    Navodno unaprijed dogovoreno s igračima da će biti isplaćene u veljači sve zaostale plaće.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Inter je u financijskim govnima do grladeda

    Nije baš do grlla, ali jesu u krizi, i rekli su da će doć novi vlasnik. On će ih probat spasit barem koliko toliko, uz to sve Inter će promijeniti grb, na foru kao Juve, i umjesto Internacionale Milan, pisat će Inter Milan. To sam baš čitao negdje skoro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.