• deda
    27.7k
    Ibra minimalno 10 dana out, a baš ga krenulo.
  • deda
    27.7k
    Messi i De Jong izostavljeni sa popisa igrača Barcelone za tekmu s Dinamom iz Kijeva. Odmaraju ih.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Tottenham igra pravo dobro, istina, oku dost ružan nogomet( Mourihnov stil), ali je produktivan.

    Kane je imao prošle sezone 8 asistencija, već ove ima 9, najbolji napadač lige. Samo da ih ozljede ne cumaju mogli bi imat odličnu sezonu, čak i osvojit neki trofej.

    Kad se samo sjetim da su govorili kako je isti ovaj Mourihno bio najveći problem u Unitedu i da su mu se svi smijali kad je rekao da kad ode da će Unitedu u ligi 4.mjesto biti vrh.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Spursi su za sad dobri al ozljeda Sonu ili Kaneu i vidit ćemo kako će biti. Ovakav način igre je produktivan, ali neće ići na duge staze.
  • Crusades1986
    9.7k
    Takav način igre mu prolazi protiv ostalih top6 protivnika, ali to je 10-12 utakmica u sezoni, treba bit dobar i pobjeđivat ostalih 25 utakmica gdje će ekipe igrat isto kao što on igra protiv jačih od sebe.

    Definitivno da je podigao Spurse u ovoj sezoni, Kane i Son duplo produktivniji nego prije, vratio se Bale, ali mislim da mu širina nije kao u Liverpoolu, Chelseau ili Cityu tako da ga ja ne bi svrstao u kandidate za naslov još sada.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Tek je 8 kola odigrano, čak su i bodovne razlike male. Za mene Tottenham treba biti sretan ako se plasira u LP. Liverpool mi izgleda najsigurnije, onda City. United, Chelsea i Tottenham su mi tu negdje. Leicester, Wolvesi, Arsenal i Everton će također vrebati iz prikrajka.
  • marcio amoroso
    32.2k

    Ja se po svom Unitedu orijentiram, 8 :grin:
  • NORTE
    9.1k
    Navikao sam ipak na malo više kriterije od Uniteda.xavier
    Dovoljno je vidjet momčad koju imaju.


    Tottenham objavio gubitak od 64 milijuna funti za sezonu 2019/2020. Za sezonu 2020/2021. ako ne bude publike očekuju gubitak 150 milijuna.deda

    Dakle 150 milijuna sigurnih.
  • deda
    27.7k
    Englezi planiraju dozvoliti povratak navijača ns stadione nakon 2.12. Još se razgovara o brojkama.
  • NORTE
    9.1k
    4.000 maksimalno.
  • Eduardo
    17.5k
    Ibra efekt :clap:

    497fb7e.png
  • Infinity
    15.2k
    Jedna zanimljivost. Kako to svima u Austiji smeta energetsko pice, a ne smeta im proizvodjac peleta? Nema veze sto je tvrtka nabila svoj logo u grb kluba i sto sto su takodjer u naziv kluba nabili naziv svoje tvrtke? To ne je*e nikoga zato jer nisu uspjesni kao klub koji drzi energetsko pice.

    Vjerujem da se mnogi pitaju koji ku*ac ovaj pise i o kojem klubu je ovdje rijec. To je Riegler & Zechmeister Pellets. Grb kluba. Logo tvrtke. Samo je ovima marketing nepostojeci u odnosu na RB, pa ljudi nemaju pojma da se klub protiv kojeg igramo u cetvrtak zove Riegler & Zechmeister Pellets Wolfsberger Athletik Club. Idemo im je*at majku prodanu :lol: :lol: Il nije zabavno? Bit ce kad ovi budu prodavali peleta koliko je Alija Sirotanovic kopao uglja, pa kad u klub udju dodatni milijuni. Trenutno nisu zabavni jer nisu uspjesni. Ne je*e nikog proizvodjac peleta i njegov osrednji klub, problem ce biti ako to ode na level vise. Tek tad ce smetati, kao i RBL, RBS, Hoffenheim i ostali.

    Najveci grijeh onih koji nisu 'pravedni' je taj sto su uspjesni. U suprotnom su tamo neki Wolfsberg.
  • agramZ
    2.3k

    od 12 klubova 9 ih nosi sponzora u imenu tj. postoje iskljucivo zbog njih

    pricalo se o tome u austriji 90ih i 2000ih, samo pogledaj dresove austrijskih klubova.. cista bolest. i tko kaze da im ne smeta?
  • Infinity
    15.2k
    i tko kaze da ne smeta?agramZ

    Mozda nitko ne kaze da ne smeta, ali ne vidim ni da je neka pretjerana smetnja tamo neki WAC, jer su bezveze klub. Problem se uvijek stvara oko Salzburga i njihovog Red Bulla. Ovi mogu biti WAC sve dok su bezvezni klubic, a ovi ce vamo biti RBS, nabit ce im taj Red Bull na nos kad god stignu. Kad proizvodjac peleta odluci ulupat dodatne milijune, kad neki Rapid bude jos jedno mjesto nize, tad ni WAC vise nece biti WAC, bit ce RZW, nabit ce im tog sponzora na nos kad god stignu, kao i ovima. Nece im trebati ni marketing, ovi iz suprotnog tabora ce im ga sami stvoriti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.