• Neki tip
    19.4k
    ma ni ne kažem da je bila teška..

    Samo ukazujem da podcjenjivanje, nacionalni sport.

    Mi smo nositelji, nije da možemo Španjolsku ili Francusku izvuć. Meni su gore ove izjednačene skupine gdje iz svake od jakosnih grupa izvučeš jednu od 3 najjače, nego kad iz druge jakosne izvučeš najzvučnije ime i onda iz ovih nižih ništa..

    Pogledaj sve kvalifikacijske skupine pa reci ima li više od jedne, možda dvije teže.. ponavljam, gledamo od nositelja naniže, a ne da se netko zagleda u Francusku koja je jača od nas pa odmah jača skupina. Gledaju se protivnici nositelja dakle..

    Jedino ona s Grčkom, Finskom, Bosnom.. (Italija nositelj). Ta se proglašavala najtežom. Ali zar su zbilja te 3 repke ozbiljno jače od Walesa, Mađarske i Slovačke?? Ako su uopće.

    Imaš još Nizozemska, Sjeverna Irska, Bjelorusija.. i to je to.
  • NORTE
    9.3k
    Ovi danas fakat igraju u Zaprešiću. Liga nacija.
  • Krizy
    36.5k
    Izgleda da će Rooney postati trener Derbija (Derby)
  • NORTE
    9.3k
    Ramos fulao penal, kad je zadnji put to napravio?
  • NORTE
    9.3k
    Ramos fulao penal, kad je zadnji put to napravio?NORTE

    Evo fulao je i drugi penal. Ne sjećam se da je ikad fulao ijedan.
  • Dino
    2.2k


    Dok sam jos pratio europski nogomet, desilo se da je ovog fulal i ja ga od tad pamtim ko tulipana za penale iako mi se cini da se nije previse nafulal tijekom karijere.

  • Infinity
    15.3k
    Ne sjećam se da je ikad fulao ijedan.NORTE

    Jel se zajebajes? Kolega Dino je postavio klip. Ramos je pojam za penal nabijen preko gola.

    Jos i ono kad je Modric preko Srne(?) javio Subasicu kako ovaj puca, pa mu Suba skinuo.

    Ne znam koliko ih je tocno pucao i koliko fulao, al ova dva bas pamtim. Tesko koji igrac da je izveo preko 20 penala i da ima realizaciju preko 90%. Ramos je mozda tu negdje, al ovu nabijenu loptu i Subasica ne mozes ne znati.
  • immerwieder
    1.2k
    a gol kastiljanaca bi engleski VAR sa smiješkom poništil
  • NORTE
    9.3k

    Znao sam da je poznat po penalima haha, al na ovo sam zaboravio, ko bi pamtio sve to šta imam po glavi. Ne mogu vjerovat da Ramos puca penale za repku, 2 fula u istoj tekmi.
  • Kwedi
    3.8k

    Majstorski
  • deda
    28.1k
    Gol sezone :strong:
  • Eduardo
    17.6k
    Na današnji dan Messi je prije 17 godina debitirao za Barcu u prijateljskoj utakmici.

  • Navijač Dinama
    7.4k
    1zkgaa2e6mvwvms9.jpg

    Sam je na slici i trenira, ali opet nije najveći :smile:
  • Neki tip
    19.4k
    Sam je na slici i trenira, ali opet nije najveći :smile:Navijač Dinama

    Da, uzalud mu sav trud. :roll:

    Govoriš o jednom od.. ne najboljih nogometaša zadnjih 15ak godina, već najvećih sportaša ikad.

    To što je "sam na slici i trenira" treba biti razlog divljenja, impresioniranosti ili makar poštovanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.