• Eduardo
    17.5k
    Odluka UEFA-e da se u Ligi nacija smiju napraviti tek tri izmjene mi trenutno nema smisla kao ni još puno stvari oko ovog usranog virusa. Kad sam već kod izmjena; lik u Srbiji prošli tjedan zamijenio šest igrača (trener Proletera) i nitko nije skužio. Kaže, malo se prebrojao :sweat:
  • deda
    27.8k
    Dedini Ždralovi zgasili tovarsku filijalu u Varaždinu 0-8 :strong:
  • Guinness
    1.9k
    Dedini Ždralovi zgasili tovarsku filijalu u Varaždinu 0-8deda

    :clap:

    Nakon ne odigrana prva tri kola zbog zaraženih Marsa danas odigrala prvu utakmicu sezone u gostima protiv Vihora iz Jelisavca, završilo 2:2.
  • deda
    27.8k
    Tko je glavni favorit kod vas na istoku, Marsa, Belišće, Croatia?
  • Guinness
    1.9k
    Tko je glavni favorit kod vas na istoku, Marsa, Belišće, Croatia?deda

    A po mojoj procjeni Vukovar. Doveli su igrače koje cibalia nije mogla u drugoj dovest i stabilni su financijski. A i otvoreno najavili da ih zanima 1 hnl kroz koju godinu dok srede infrastrukturu.

    Uz njih belišće, Marsu bi stavio na treće mjesto, možda ako dođe još netko bi postojala šansa ali sumnjam iskreno. Doveli jesu dva solidna igrača ali i ošlo je.
  • Kwedi
    3.8k


    Dinamo St. Albans, video star pet godina povodom 40 godina osnivanja. Lijepo napravljeno
  • Eduardo
    17.5k
    Bale uredno nastupa za Wales. Dvije utakmice u tri dana :monkey: kakav lik...
  • Navijač Dinama
    7.4k
    U Italiji savez u dogovoru sa civ.stožerom se dogovrio a i rekao to, da ako ovakvo bude stanje kakvo je zadnjih mjesec i pol(vrzano za virus i pandemiju) gledatelji se vraću u prvom kolu u listopadu.

    Između 25 i 30% kapaciteta će biti dozvoljeno.
  • immerwieder
    1.2k
    danas je i službeno u srednju školu krenula generacija malih tovara koji još nisu doživjeli da su pravednici prvaci
  • Mali dioničar
    14.1k
    Ova korona je fakat teška banana. Klinac si, igraš za Englesku, na Islandu si i ne smiješ dofurati komade u hotel. :monkey:

    Phil Foden + Mason Greenwood will not travel with rest of England squad from Iceland to Denmark this afternoon after breaking bubble in Reykjavik with girls. Gareth Southgate to confirm shortly.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Htjeli su postat muškarci, pa im se prigovorilo, da su htjeli postat pederi, odnosno dovest sebi muškarce ili jedan drugog taslačit, mislim da ne bi bilo problema... :roll:
  • Dino
    2.2k
    Htjeli su postat muškarci, pa im se prigovorilo, da su htjeli postat pederi, odnosno dovest sebi muškarce ili jedan drugog taslačit, mislim da ne bi bilo problema... :roll:Navijač Dinama

    :brow: :lol: Boze sacuvaj
  • Bosna86
    11.6k
    Jedno vrijeme si taman počeo normalno pisati i u zadnje vrijeme opet katastrofa od upisa
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Relax momci, ovo je sprdnja šta sam napisao. :smile:

    Znam da im se prigovorilo jer su prekršili pravilo. Potencijalno su se mogli zarazit i tako zarazit suigrače koje bi uz njih poslali u samoizolaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.