• bluepower86
    700
    Osobno sam godisnjak,kazem zbog kibica i ostalih gledatelja.Necemo se zavaravat da ce stadion bit rasprodan ali u redu.
  • Papastrumf
    9.3k
    Ne mora niti biti, ali nadam se da se nikada vise nece vratiti vremena gdje dinamo placa navijacima da dodju na utakmicu, a ovo tvoje je upravo to. Vise kosta izrada majice nego ulaznica za utakmicu.
  • bluepower86
    700
    Moze se i gledat s druge strane kao zahvala navijacima na podrsci cijele sezone i dobar marketinski trik isto kao i niza cijena karata za istu utakmicu.
  • DrawTube
    2.8k
    Najbolje je ovako, za proslavu titule simbolična cijena ulaznica

    Vidim da dosta klubova iz regije radi to za neke posebnije utakmice da možda i privuku nove gledatelje na stadion, Zvezda, Olimpija , Sarajevo..
  • superhik
    10.2k
    kao zahvala navijacima na podrsci cijele sezonebluepower86

    Kad bi bilo tako, uzimao bi se neki prosjek posjećenosti, a onda ne bi sigurno bio ispunjen stadion
  • marcio amoroso
    31.9k
    Moze se i gledat s druge strane kao zahvala navijacima na podrsci cijele sezonebluepower86

    Zahvala za šta točno? Za 4 tisuće u prosjeku? Daj reci da se šališ jbt. Ti dečki koji su tu svaku tekmu besplatnu majicu ionako ne žele, a ove koji ne dolaze treba nabiti nogom u guzicu, a ne im se zahvaliti i privući ih besplatnom majicom.
  • Krizy
    35.1k
    BBB:

    “Dinamo će utakmicom u nedjelju završiti ovu sezonu i proslaviti novi naslov prvaka Hrvatske”,

    podsjetili su Dinamovi poklonici u priopćenju.

    “Kada odvrtimo film unatrag, imamo mnogo razloga za zadovoljstvo bez obzira na sve turbulencije koje smo prošli i mi u navijačkom smislu i igrači koji su se pobrinuli da uvjerljivo na kraju osvoje titulu i dostojno predstave naš klub u Ligi prvaka. U proteklih nekoliko godina ostvareni su veliki sportski rezultati, bilo je puno uspona i padova koje smo prolazili zajedno i možemo s ponosom reći da smo dali veliki doprinos tim klupskim uspjesima. Zato ovim putem želimo pozvati sve navijače Dinama da u nedjelju zajedno proslavimo zajednički uspjeh i sa stilom zaključimo ovu sezonu. Igrači su za svoj pristup, ponašanje i što je najvažnije — rezultate, zaslužili da im se zahvalimo dobrom posjetom i pravim navijačkim izdanjem.

    Najavljena je i koreografija povodom posljednje utakmice sezone:

    “Sjever za ovu utakmicu priprema i prigodnu koreografiju pa sve Bad Blue Boyse pozivamo da na sjevernoj tribini budu najmanje sat vremena prije početka utakmice.”
  • deda
    27.5k
    Kažu iz kluba da je broj prodanih ulaznica premašio 3.000
  • Boysica
    441
    a2evszw5yxxsy0v9.jpg
    Idu ko lude .... Mozda stignem pokupit dvije
    Mah svaki put pokaze drugcije kad idem
  • plavi67
    920
    ja imam tri karte u đepu: petak, nedjelja i ponedjeljak i samo se čeka plavi vikend i plavi kaos kako to obično tako biva :joke:
  • superhik
    10.2k
    Mozda stignem pokupit dvijeBoysica

    Požuri evo Istok je već rasprodan
  • Boysica
    441
    stvarno , super da si sebi kupio od tam ti je naj bolji pogled ...
  • Keyser Soze
    8k
    Kolega @DrawTube će napokon moći mirno spavati sa saznanjem da ćemo prebaciti famoznu brojku od 100 tisuća gledatelja u HNL sezoni prvi put od 2008. :smile:
  • DrawTube
    2.8k
    imao sam ove sezone par nogometnih želja, Arsenal kao prvake, BvB kao prvake, Union u LP i naše prebacivanje 100k

    Nadam se da će biti 3/4
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.