• Efes Pilsen
    6.7k
    Mohi fali konkretan ucinak, Bockaju fale njegove fizikalije. Obojica podjednako znaju zazujat u defanzivi. Nijedan nije za startera, e sad je pitanje ocekivanja koje imamo za igrace s klupe. Mene kod Bockaja iritira cinjenica da je on spreman brat bratu 2 mjeseca u godini.
    Cacic mu ko papiga ponavljao da se mora fizicki dignut i jedno vrijeme je tako izgledao, dode stanka i on je nazad.
    Dode novi trener i daje priliku svima, a ti usred sezone NISI spreman, a nisi bio ozljeden. 0 profesionalizam i zbog toga nece prezivjet.
  • OsamŠest
    2.5k

    Ne tako davno, isti taj Šibenik nas je izbacio iz kupa. Istina, igralo se na terenu na kojem ni Arsenal nema kaj tražit, al svakako nisu kamilica..
  • deda
    27.5k
    I u prvenstvu nas kresnuli, a sad budu izletili na kraju. :confused:
  • DrawTube
    2.8k
    A opet ne tako davno smo i mi strepili od svih klubova hnl i slavili minimalne pobjede..

    Neka su se sad stvari vratile u normalu
  • Olmic
    2.7k
    izbacili su nas iz kupa jer smo mi odlucili da nas izbace
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Puno se pisalo jel Misicu kapetanska traka poruka Petkovicu - Biscan kaze da nije, da je to jednostavno njegova odluka :grin:
  • San Lorenzo
    11k
    Moharrami kod Bišćana izgleda sasvim pristojno, isto tako je izgledao i kod Bjelice i kod Bjegunca Jr...skoro pa kao da postoje famozni automatizmi, lopta je brža, pa on kao bek ima više prostora i nije prisiljen na improvizaciju i driblinge 1 na 1. :chin:
    Jučer nam i guzicu stigao spasiti na 0-0 u kontri Špeljaka.
  • Captain America
    13.2k
    Moha ima veliko srce, al to nije dovoljno za igrati u današnjem Dinamu.
  • The Undertaker
    3.9k
    Meni je Moha odličan zamjenski bek. Ako imamo boljeg u juniorima neka ide ali, po viđenom, čisto sumnjam.
  • deda
    27.5k
    Neka Mohe tu, imamo mi većih problema na drugim pozicijama.
  • bluepower86
    702
    Moha je nazalost ispod razine igraca za nas voljeni klub.
  • Droljo
    4.7k
    Moha je brz (takvih nam fali u svim linijama) i dosta toga što zajebe stigne ispraviti baš zbog te brzine i srca. Tko zna, da je dobio desetak utakmica u nizu možda bi bio bolji. Onaj jedan derbi s tovarima je izgledao kao kombinacija cafua i maicona.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Meni se cini da velika vecina zaboravlja da je Moharrami imao jako dobrih utakmica u Dinamu, nakon dolaska Ristovskog je ocito presao na sekunarnu ulogu. Sta mu fali kao druga opcija, naravno ako je i njemu to ok? Vecina komentara ga kritizira na temelju ove sezone a velika vecina clanova ovdje je rekla da je sezona takva da nam igraci nisu ni uigrani ni u formi sto zbog proslog trenera sto zbog situacije u klubu pa treba sve losije forme razumjeti.
  • immerwieder
    1.2k
    da barem na svim pozicijama imamo tandem Rile-Moha
  • Eduardo
    17.2k
    Onaj jedan derbi s tovarima je izgledao kao kombinacija cafua i maicona.Droljo

    Igor Tudor nakon te utakmice rekao je kako “Petković i desni bek mogu igrati u Barci”. :smile: Tu tekmu je Moha baš strašno odigrao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.