• Boysica
    447
    Plizz pobrisite moje komentare
    Hvala
  • og1986
    2.9k
    Ja bih zakonom zabranio Ljubičića na beku
  • Ludovic IX
    5.3k
    Neznam jel griješim dušu ali mislim da je 20m za sutala plafon tj mislim ako dodje takva ponuda, nek ide. Stopera ćemo izmislit ako treba..a nekako mi je on previše samouvjeren pa griješi više no što bi ocekivao od njega
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Petko je na razini danas :strong:
  • Droljo
    4.9k
    Dve stvari sam vidio u pola sata. Bulat nije igrač za dinamo a mierez je. Treća je da je biščan kreten. Jebo ga ljubo na beku. Tog sam se i bojao. Nema pre velike pameti kod lika iz repušnice. Bog i Hrvati
  • Nino Bule
    11.4k
    Jeben petko danas, igra dorba izaslo se po pobjedu i dominira se ali fali taj zadnji pas/sut
  • staglisce1800
    50

    Ne obaziri se na te komentare. Je neobicno je da se necujemo uopce, pretpostavljam da su metnuli
    mikrofone pred kohortu (to je tak i u drugim ligama).
  • San Lorenzo
    11.3k
    Osijek na domaćem terenu igra 541 s dvostrukim blokom na 30 metara od gola, po osvojenoj lopti ju bubnu naprijed na Miereza i onda šta bude bude...goni se u qurac s takvim nogometom.

    Kod nas Bulat otužan, igrač za zamjenit Baturinu zadnjih 20ak minuta utakmice.
  • Nino Bule
    11.4k
    Bulat na osmici igrac manje, to sam vec pisao, probat s njim na 6 kao rotacija za misica
  • luka modic
    608
    nece Mierez nista uradit pored njega,kao sto nije nista do sad,veliku vecinu duela ce Sutalo dobit,a njegovo samopouzdanje je samo plus.
  • DrawTube
    2.9k
    Ma njima je mierez 90% igre, sad se vidi
  • Droljo
    4.9k
    Mogu i ja zamjenit baturinu zadnjih 10 minuta sa svojih 105 kg i 4 banke. A mierez ne da je špica za dinamo nego je spremio šutala (dajte 30 miljona) u džep. Da igra u dinamo 30 golova po sezoni
  • dzg717
    937
    Nasi pokusavaju iz visokog presinga izlazit ko City, to je malo teze sa pojedinim igracima
  • Ludovic IX
    5.3k
    Mierez u dinamu bi bio truba. Primio bi tri lopte ko drmic, samo drma nešto i zabije iz tri a ovaj bi trebao 10
  • Droljo
    4.9k
    Od mandže nismo imali takvog, radnog napadača. Tak da ne seri. Baba vanga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.