• Boysica
    441
    Mozes i na dve tri prije ;⁠-⁠)
  • DrawTube
    2.8k
    Zna li se koliko je karata zasad prodano
  • Boysica
    441
    4puo16bb66jniogt.jpg
    Slabo al jos sutra do tekme ima vremena
  • DrawTube
    2.8k
    eh gledao sam to u 11:00 i ovo stvarno nije mjerilo nažalost, od 11:00 do sada je zauzet samo jedan sektor na sjeveru.

    Tako je bilo i protiv Rijeke u 9. mj na papiru bilo zauzet valjda 9000 mjesta pa je 5800 ljudi bilo
  • Boysica
    441
    Ja se nadam da ce bit nas puno , moja karta je u depu i jedva cekam tekmu
  • NitkoBitan
    11.9k
    Ebo vas pesimizam. Sutra na kraju ni nece biti kise za vrijeme utakmice. Ekipa ce skuzit da ce biti oke vrijeme i svi ce u zadnji cas krenut na tekmu, red do pimpeka :grin:
  • SAS1987
    13.3k
    red do pimpeka :grin:NitkoBitan

    Vole gledati pimpeka.
  • deda
    27.7k
    Danas očekujem pobjedu u hendikepu nakon skoro 2 mjeseca
  • marcio amoroso
    32k
    Ej, aj po tisućiti put. Kanite se kiše i prognoza vremena.
    Rekli smo da ćemo brisati komentare sa prognozama. Već sam jučer brisao, a danas me tjerate opet.
  • San Lorenzo
    11.1k
    Bilo bi lijepo dočekati 90. minutu bez grča u želucu i pogledavanja na sat.
  • Dino
    2.2k
    Sto se vise blizi utakmica, to vise zauzimam dedin stav. Danas idemo po uvjerljivu pobjedu nad Slavenom (i odlicnu atmosferu na tribinama).
  • San Lorenzo
    11.1k
    Livaković – Ristovski, Šutalo, Perić, Perković – Mišić – Špikić, Baturina, Ljubičić, Ivanušec – Drmić.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Znaci Biscan je za sada odlucio standardizirat postavu u 4-2-3-1 ili 4-3-3 :up: ovisno o poziciji Baturine. Ocekujem opet dosta izmjena jer nema sanse da su mogli znacajno popravit fizicku spremu u tjedan dana.
  • Krizy
    35.5k
    Zekić je legenda. Svaka čast šta je izvukao iz ovog kadra Belupa. Danas s 4 stopera, 3 zadnja vezna, središnji vezni i 2 krila.
    U kadru nema desnog beka, u napadu od svih ofenzivnih igrača 3 imaju preko 1000 minuta i još dva preko 500 :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.