• Krizy
    35.5k
    Da, bolje izgleda nego prije godinu i pol. Ali mislim da neće biti među dva u grupi, a za dodatne kvalifikacije ne vidim način na koji BiH može izbaciti dvije reprezentacije. Kao što si napisao ne pobjeđuju u serijama, niti imaju često par utakmica bez poraza. No budemo vidjeli sve, dugačak je to ciklus.
    Evo već večeras protiv Slovačke ovo baš jadno izgleda :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Slovaci da imaju imalo ozbiljnog napadača ovo bi žešća jebaljka bila, a ovaj Šehić ko i Lovro Kalinić, ne bi mi branili ni na terminu
  • Nino Bule
    11.3k
    Nema od ove bih nista, oni misle da su talentirani i nadigravali bi se, oni moraju igrat ko poljska na svjetskom ako se misle kvalificirat negdje
  • Nolifer
    6.5k
    Kakav je bil Vipotnik protiv San Marina?
  • Viola
    338
    Dobar. Razigrao je utakmicu, odmah smo bili opasniji, napravio je 2 dobra šuta, u jednoj akciji je dobro vidio suigrača i je dobro podao. Kod drugog pogotka, koji je bio autogol, je dao "asistenciju". Ubacio je dobar centaršut u šesnaesterac u kojem je bio igrač San Marina, koji je nesretno s glavom pogodio gol.
  • Nolifer
    6.5k


    Thx. A dobro, ipak je to laksi protivnik San Marino, ali neka tako nastavi. Drago mi je :strong:
  • Rex Ramae
    2.3k
    https://www.youtube.com/watch?v=oqUYZSXvTro

    Šteta ne vidjeti drugi gol Kazahstanaca :)
  • Patak
    2.2k
    Jedan od najljepših golova ikad. A i ovaj treći je vrhunski.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Koja sprdacina, pa Nizozemska igrala s amaterima..
  • Krizy
    35.5k
    Kiša golova na Grčka-Irska, već nakon pola sata golova koliko na njihove tri prijašnje utakmice.

    Bravo Armenija :clap:
    Makedonija vodi 2:0 protiv Ukrajine, golčina Orš.. Elmasa.
  • OsamŠest
    2.5k
    Asistencija Rileta :grin:
  • Infinity
    15.2k
    Wales na papiru izgleda jako dobro i bez Balea, te sam nakon utakmica s Hrvatskom i Latvijom pomislio da mogu biti solidna europska reprezentacija. I onda ih raspe Armenija, reprezentacija koja je u posljednjih par godina nekoliko puta bila na tragu da dobije deset komada :lol:

    Da nije smijesno bilo bi zalosno, jer docekam preokrete Svedske, Srbije, Izraela, Ukrajine, prezivim sok utakmicu Turske i profulam ove princove kmetove.
  • Krizy
    35.5k
    Kakav preokret Škotske, blizu plasmana na EURO.
  • Krizy
    35.5k
    Gledam najteže poraze u povijesti BiH, moglo bi večeras biti svega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.