• Eduardo
    17.1k
    Pridružite se ZonaDinamo timu!

    U potrazi smo za talentiranim i kreativnim 'zonašima' koje bismo mogli dodati našem postojećem timu. Tražimo pisce članaka, kolumniste, dizajnere, grafičare, ilustratore... nazovite to kako god želite, izbor je velik tako da vjerujemo da na našoj platformi postoji nešto za svakoga, a ako ne postoji pronaći ćemo nešto. Ono što je bitno, a to je da nije potrebno nikakvo prethodno iskustvo, samo volja i entuzijazam da podijelite svoje misli s drugim navijačima Dinama i ljubiteljima nogometne zajednice u cjelini. Za one koji žele postati novinari, doprinos Zoni može biti vrijedno iskustvo u stjecanju vještina za neke buduće poslove. Međutim, ako samo želite priliku da si date oduška nakon još jednog neugodnog poraza, aktualne situacije u ili oko kluba jednako ste dobrodošli!

    Iskreno i bez lažne skromnosti vjerujemo da u Vama imamo zaista skriveno blago. Ovdje postoje ljudi koji se izražavaju na zaista zavidnoj razini, a vokabular im je širi od hrvatskog rječnika. Također, smatramo da imamo zajednicu koja doista nije kao nijedna druga i da je uz Vaš angažman možemo podići na neki novi, viši level.

    Kao nezavisna web stranica zonadinamo.com može slobodno izražavati stajališta, bilo kritička ili podržavajuća prema klubu, njegovom upravnom odboru, zaposlenicima i igračima. Stoga svaki predmet - sve dok je u skladu s dva jednostavna uvjeta; pod broj jedan - povezan je s Dinamom i pod broj dva - nije vjerojatno da će rezultirati sudskim postupkom protiv nas - prihvatljiv je za objavu.

    U slučaju da imate volje, želje i vremena, a prepoznajete se kao netko tko bi se mogao dobro snaći u ovoj ulozi slobodno nam se javite s Vašim željama. S obzirom na to da je ZonaDinamo 'neprofitna organizacija' podrazumijeva se da biste sve radili na volonterskoj bazi baš kao što i mi radimo od samog početka. Također, zadržavamo svako pravo da odbijemo Vašu potencijalnu prijavu i objavu Vaših eventualnih uradaka u bilo kojem obliku. Moramo naglasiti kako Vam naravno nećemo dati pristup upravljanja tj. administratorske ovlasti na našim profilima već kao što je navedeno - Vi ste ti koji biste kreirali sadržaj, ostalo je na nama. Podrazumijeva se da Vam takav ulazak u 'naš tim' ne osigurava nikakav povlašteni status ili utjecaj na forumu.

    Znate o čemu većinom pišemo na društvenim mrežama, a Vi ste slobodni dati svoje prijedloge u vezi novog sadržaja kojeg biste rado vidjeli i/ili kreirali za naše stranice. Širok je spektar zanimanja i događaja u i oko kluba... Također, upoznati ste s činjenicom da nemamo portal što znači da bi sve ono što uradite bilo objavljeno samo na našem Facebook i Instagram profilu koje kombinirano prati oko 25.000 ljudi. U ovom trenutku, čisto informativno i ako Vam što znači, 2.200 znakova (uključujući razmak i interpunkciju) je maksimum koji Instagram prihvaća u svojim objavama što znači da je to broj na koji smo ograničeni pri pisanju tekstova.

    Slobodno se mogu javiti i oni koji bi pisali ili radili grafike na tjednoj bazi, ali i oni koji bi s vremena na vrijeme nešto napisali, čisto da im to ne bude obaveza.

    NAPOMENA; U slučaju da posjedujete bilo kakve pisane medije (dokumente - novine - magazine - vjesnike - biltene - revije - knjige), a voljni ste skenirati i podijeliti s nama - PRIHVAĆAMO!

    Komentirajte u nastavku teme, prijave šaljite u inbox.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa uvijek me zanimalo, da li se na samu zonu može dodat proto za kolumne, priče o osobnim iskustvima, analize, predviđanja...itd.

    Tab blog ionako postoji i tamo je već dosta zanimljivih stvari. Ja bi ga možda malo preuredio u neki "thumbnail" sustav gdje se svi radovi poslože bez tesksa, samo slika i naslov pa onda čitatelj otvara ono što želi vidjet. Mislim da bi bilo preglednije i lakše za navigaciju.

    mockup.png
  • Eduardo
    17.1k
    Pa uvijek me zanimalo, da li se na samu zonu može dodat proto za kolumne, priče o osobnim iskustvima, analize, predviđanja...itd.vjeko1701

    Kao što sam već pisao nekoliko puta... u stvarima poput ovih što spominješ naše mogućnosti uređivanja ovog softvera su limitirane ili nikave. To bi bio dobar dizajn, slažem se. Međutim, trenutno ne možemo poduzeti ništa povodom toga, a developeri koji su razvili ovu platformu nažalost ne planiraju ažurirati dizajn bloga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.