• Juznjak
    3k
    Ja znam da je za onaj derbi u 12. mjesecu 2021. dosta njih ostalo bez karte jer su Boysi malo pratili tko uzima pa bi isparali karte onima koji su za Hajduk. Još su dečki bili krajnje pristojni, samo bi isparali kartu i nikoga nisu dirali.
  • serbus
    3.5k
    Najveća tragedija da uz sve te dobre i loše naše generacije još uvijek vješaju taj torcida Zagreb transparent... Mene više to muči nego spavači na zapadu.
  • Sunja86
    993
    Ne zanima me koliko će njih doć i koliko karata smo im dali za jug, sve je na nama Dinamovcima, tko nama brani da nas u nedjelju bude 18 19 tisuća ili koliki je kapacitet već bez juga
    Opravdanja nema SVI NA MAKSIMIR!
  • Mr Anderson
    5.3k

    Malo predoslovno shvaćaš ovo "navijači Hajduka". To su dečki koji su nam frendovi o igraju s nama nogomet, idu s nama na utakmice i kad igra Dinamo s nekim drugim. Ništa ne narušavaju. Uostalom, dok je bio istok nisu nikad derbi gledali s te tribine. Imaš ljudi u Zagrebu koji su simpatizeri Hajduka, ali im ne pada otići na jug s Torcidom nego samo žele pogledati utakmicu na miru.
  • Bosna86
    11.6k
    Inače, forum na kojem pisete se zove Zona Dinamo!!! Slobodno može koja rijec o Dinamu, nije zabranjeno
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne bi nijedan navijac hajduka spavac bio na zapadu da clanovi rasprodaju zapad u zasticenoj kupnji, o obiljezjima i slavljenju ne treba previse trosit rijeci to bi prvo redari trebali rjesavat
  • dotepenec
    98
    Znam da sam novi na forumu ali koliko ovdje pojedinci godina imaju i mozga u glavi, e to me baš zanima :gasp: Pa razmisljate li vi barem malo i o čemu prije nego napišete nešto na INTERNET-u?
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Velike stvari šta neki tovar potajno dosa na zapad gledat hajduk, i pritom možda eventualno ima dres ispod. Samo se igra vatrom i znaci da nije bas bistar puno. Iman poznanika šta je prije par derbija isa tako sa šalom oko struka prekriven hudicom od Kvatrica do stadiona. Kad sam mu reka moga si najebat imas srice, njegov odg je bija “mah”. Tako da..napunimo mi stadion kako spada i ostavimo se dječjih pizdarija
  • deda
    27.7k
    Dečki smirite se, nisu svi ovdje ultrasi. Nit su na tribini. Stranci dolaze već duže na Maksimir. Neki da vide atmosferu, neki da vide stadion, neki utakmicu. Ja kad odem u neki strani grad odem na tekmu lokalnog kluba, ali sigurno ne bum navijao.
  • deda
    27.7k
    Vratimo se mi malo na utakmicu. Tovari dolaze u veoma okrnjenom sastavu, sigurno neće nastupiti L. Kalinić, Elez, Borevković, Prpić, Awaziem, Kalik, Grgić i Sahiti. Kod Dinama vjerojatno neće moći zaigrati Špikić. Kad ovo stavimo na vagu sve osim naše pobjede bilo bi veliko iznenađenje.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    obicno kad su takva ocekivanja ne zavrsi bas ocekivano. Ja se nadam da cemo ih bas napast, da ih jos malo dodatno poljuljamo, ali sam spreman i na pasiju :grin:
  • Juznjak
    3k
    Meni je čak malo žao što nama i neriješeno poprilično odgovara pa me strah da naši s tom mišlju izađu na teren i tako i odigraju.
  • deda
    27.7k
    U pravu si, obično odigramo najbljeđe protiv njih kad smo teški favoriti.
  • maddaddam
    2.9k
    Fuck, ojačali su se neigranjem Awazijema, Kalika i Grgića.
  • SAS1987
    13.3k
    Nešto mi govori da će Dinamo pregaziti Hajduka ko nikad do sada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.