• Nino Bule
    11.3k
    Mišljenja sam da je jedini razlog tome kaj nema istoka.namodi grebza

    Mozda ali opcenito je sa istokom u 2019 npr bilo uvijek oko 15k gledatelja ukljucujuci tovare, vidjet cemo sad u nedjelju posjetu ali uzimajuc u obzir da imamo cijelu tribinu manje koja je mozda i najbolja tribina za gledat utakmicu, vrlo moguce da presisamo 15k.

    Nemamo neke spektakularne pomake ali vrlo jasno raste gledanost kako u gostima tako i na domacim utakmicama, nismo mi protiv varazdina i sibenika s istokom imali 5k gledatelja kao ove sezone, tako da nije sjever puniji samo zbog istocnjaka koji su presli nego i zbog opcenitog porasta gledatelja.
  • dzg717
    937
    ma to kad se sjetim da nemamo tzv narodnu tribinu tri godine-place mi se
  • NitkoBitan
    11.8k
    Mišljenja sam da je jedini razlog tome kaj nema istoka.namodi grebza

    Dize se tribina iz dana u dan. Bojkotom se izgubilo dosta generacija i sad se to vraca. 2017 smo bili klinci, a sada smo i dalje aktivni a dolaze novi klinci... Tad nas je bilo na derbijima cca 3000-3500 (stiskali smo se vise da bolje cujemo vodu jer nije bilo zvucnika). I sa istokom uz ovo vrijeme mozda sjever ne bi bio rasprodan, ali bi sigurno bilo oko 4500
  • vjeko1701
    5.9k
    Istok je uvijek bio "moj" i dalje mi je čudna pomisao da više nikad neću kročiti tamo.
  • NitkoBitan
    11.8k
    "Na Poljudu se nadaju da će Livaja do nedjelje biti fit, ali.."

    Ako uspije skinut 10 kila do nedjelje svaka mu dala
  • Nino Bule
    11.3k

    Navodno stvarno vlada neka kuga splitom, ali alarmi se dizu. Mozda nije do novca nego su se navikli na laganini trening a ovaj ih sad jebe s nekim trcanjem i skidanjem kila.
  • vjeko1701
    5.9k
    Al jbt članka od dvije rečenice... Ne treba se pisati da bi se pisalo ali daj brate nekaj ubaci unutra pošto si novinar. Napravi neki članak a ne glorificirani facebook post.

    Stavi da je to velik udar na ambicije pošto Hajduk od njegovog dolaska ima statistiku x/y/z sa tolko i tolko prosječno osvojenih bodova.

    Reci da se tako pridružuje ovom ili onom koji su također upitni uz tog i tog koji ga sigurno propuštaju. Daj nekaj.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ne bih volio da igraju bez Livaje. Onda će pričati da nebi izgubili da je igrao Livaja.
  • Ludovic IX
    5.2k
    ma nek pričaju što god žele.. nek igraju sa juniorima što se mene tiče i nek završi 10-0..

    traže alibi prije tekme
  • vjeko1701
    5.9k
    Who the fuck cares?

    Mogu pričati i da ne bi izgubili da Saturn nije bio retrogradni, bitno da se nama pišu bodovi.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Želio bih da igraju u najjačem sastavu ko u kolovozu i da ih dobijemo ko i tada. Ove priče o 10 juniora okačite mačku o rep.
  • Nino Bule
    11.3k
    Daj ti meni +11 i ponizavanje na terenu pa u mirne vode do kraja prvenstva, u najjacem sastavu svakako nece igrat tako da me ne zanima jel livaja spreman, nespreman ili uopce nece igrat
  • Captain America
    13.3k
    Kugla jastogova je najavila virozu jučer :monkey:
  • SAS1987
    13.3k
    Navodno stvarno vlada neka kuga splitomNino Bule

    Zatvaraj sveti Rok prije nego se proširi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.