• Blue 67
    212
    Već sada svima na znanje.
    Svi znamo kakav je proces ulaska na sjever inače.
    Nadodajte na to postojeću situaciju i znajte da ni jednoj strani nije u cilju da na normalan, civiliziran i nadasve ljudski način uđemo na stadion.
    No bez obzira učinite sve u vašoj moći da ne uđete na domaći stadion u 40-oj minuti ili upravo zbog toga odustanete pa po bircevima gledate tekmu koja je uživo 200 m od vas, a stadion je daleko od rasprodanog. Jer dinamo se brani na PRVOJ CRTI.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Ovo je odlična vijest da Petko kreće s treninzima sljedeći tjedan. To sam i napisao kad je rečeno da je kontuzija mišića, a ne ruptura. Mediji su odmah počeli pisati da ga dugo neće biti, teška ozljeda, blablabla. Ko da se vesele tome poput tovara na forumima.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ne brinem se za sjever. Upitan je zapad obzirom na lošu prognozu. 2.000 na zapadu bi bilo solidno.
  • Nisi više onaj isti
    112
    Za sada piše da će sutra u večernjim satima padati lagani snijeg... Neznam zašto bi lagani snijeg ikome bio razlog da ne ode na tekmu.
  • Nino Bule
    11.3k
    Necemo o prognozi
  • Eduardo
    17.3k
    Presica Čačića.
  • deda
    27.7k
    Jel netko upratio broj ponuđenih ulaznica u 11 sati da možemo analizirati prodaju, Ja sam popisao stanje u 11.15
  • Olmic
    2.7k
    Brine stanje Baturine, trebao bit nosioc a ne moze pripreme izdrzat
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Nadam se da će sad konačno dobit minutažu konkretnu. Nema LP lakši je ritam, nek odigra cili drugi dio sezone i bude spreman za kvalifikacije na lito za LP. Ako ne sad, kad onda..
  • Nino Bule
    11.3k

    Pa izasao je zbog ozljede i vjerovatno trenirao poslije toga po posebnom programu
  • Eduardo
    17.3k
    Mene u vezi Baturine zanima što konkretno znači to da mu 'još fali svježine'... Šta si radio zadnja dva mjeseca?
  • Nino Bule
    11.3k

    Najnormalnije prolazio pripreme i protiv celja izasao zbog ozljede i zbog toga propustio treninge ili radio po posebnom programu. Poanta takve formulacije cacica je vjerovatno da nije vise ozljeđen nego nije na istoj razini ko ostali zbog propustenog.
  • marcio amoroso
    32k
    Čačić o mamiću

    “Ja ne volim otresati ljude, ali mi je drago da se on mene otresao. Hvala mu na tome!”
  • Ludovic IX
    5.2k
    ima tu nešto. većina igrača, djelatnika kluba, hns-a je imalo vezu sa mamićem. i večina njih šuti dok god ovaj njih ne napada. svi jedva čekaju da ih napadne da ga se mogu javno odreć
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.