• deda
    27.5k
    Sretan put Dinamovci! :heart:
  • SAS1987
    13.3k
    Danas igramo Ligu prvaka s Milanom a na Zoni prije utakmice ispisane samo dvije stranice. I takve male stvari su pokazatelj tega da je Dinamo postao tako veliki klub da su nam takve tekme rutina :smile:
  • manikk
    230

    mislim da je to nemoguće :)
  • Škafiškafnjak
    15
    Se zna kaj oce bit korteo?
  • manikk
    230
    Što se utakmice tiče očekujem tvrdu i opreznu igru i kod nas, a i kod njih. Poraz ne bi bio poguban jer se još igraju 4 utakmice, a pobjeda bi svima donijela jak vjetar u leđa, pogotovo nama koji imamo 3 boda iz prve utakmice.
    Inače slabo pratim talijansku ligu ali ovako na prvu mislim da su nam velika šansa njihova 2 braniča Pierre Kalulu i Fikayo Tomori, s obzirom na njihovu visinu i slabiju skok igru.
    Tu vidim Petkovića kao matinelu gdje bi sigurno trebao dobiti 70-80% zračnih dvoboja i tako razigravati Oršu i naše bočne igrače.
    Na predictoru sam svakako stavio 0:1 Petković, ovdje bi još dodao da će dati gol glavom, nadam se :)

    treba preživiti današnji dan na poslu, sretno svima koji putuju za Milano,

    VOLIM TE DINAMO
  • Alen
    79
    više nas derbi sa Goricom nasekira :lol:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Se zna kaj oce bit korteo?Škafiškafnjak

    Nije internet mjesto gdje se raspitujes za korteo. Sve cete saznat na vrijeme vi koji ste u gradu, treba se malo raspitat i tjt.
  • Škafiškafnjak
    15
    velik je grad majstore:grin:
  • Krizy
    35.4k
    Očekivati od Petkovića da protiv čitave obrane dobije 80% duela je previše, velika razlika na razini Lige prvaka se pravi i s 50% osvojenih.
    A može osvojiti i 1 da bude dovoljno za gol.
    Pišem čisto da se ne bi pisalo nakon utakmice da je osvojio samo npr. 35% duela, jer je i to bilo super prošlu utakmicu i napravilo razliku.
  • manikk
    230

    u pravu si, veći je nivo pa sam možda ipak malo pretjerao sa postotkom, ali statistika je jako zajebana stvar. Na kraju jako je bitno koliko će tih zračnih duela uopće biti, jer ako ih od 5 ukupnih osvoji 4, već je na tih 80%.

    Sve u svemu razuili smo se, sanjamo i nadamo se istom
  • blackbully
    4.4k
    Attachment
    VID_20220914_100556_445 (388K)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    sretno svima koji idete i koji će tamo biti.

    Donesite kući tri boda
  • Krizy
    35.4k
    Ajmoooo :strong:
    Brozoviću će se svidjeti :yum:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nitko da pohvali izjave Čačića. Prošle godine u ovo vrijeme se treneru Bruggea tu zbog sličnih izjava planirao dignuti spomenik.
  • Nino Bule
    11.3k

    Da se ide ostat prvi u skupini ? Svaka mu cast i u zadnje vrijeme svaki put daje skroz dobre izjave
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.