• NORTE
    9k
    Bodo je ipak malo bitniji, ali Osijek je užasno loš i to se mora iskoristit.
  • blackbully
    4.4k
    Ponavljam, hvala klubu i odgovornima na brutalnom marketingu, da nema Zone mislio bi da smo odgodili tekmu ovaj vikend.Salva

    Nije mi namjera prepirati se, ali ne razumijem tolike napade na marketinški tim. Okej, znamo svi da smo miljama iza marketinga tovara i nas šišaju u tome, ali po raznim upisima ispada da smo marketinški na razini trećeligaša.
    Ovdje općenito mislim na najave utakmica. Ne znam, zar bi trebalo na sva zvona 5 dana prije Osijeka najavljivati utakmicu? Ako si navijač Dinama pa onda pobogu znaš kad se igra i s kim se igra. Od onih 15 000 protiv tovara i Ludogoreca ja sam siguran da svih 15 000 zna da je Osijek vikend nakon i Bodo 4 dana nakon iste.

    Kad već spominjemo marketing, rađe neka se sav fokus stavlja na prodaju dresova, majica, rekvizita i svega što ima u shopovima. Jer meni osobno je draže vani vidjeti hrpu klinaca, penzionera, turista i "običnih" ljudi u Dinamovim obilježjima nego da mi je cijela Dinamova Facebook/Instagram stranica samo najava utakmice.

    I još jednom, nije mi namjera ovdje napad na tebe nego čisto moje mišljenje.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne znam, zar bi trebalo na sva zvona 5 dana prije Osijeka najavljivati utakmicu?blackbully

    Da, trebalo bi jer se tak radi za Europu. Nek klub pokaže da mu je HNL bitan, a ne zadnja rupa na svirali pa će možda i navijači prihvatit takav mentalitet. A više navijača na tribina bi značilo i više odlazaka u fan shop tak da su i pozivi na tekmu dobar marketinški potez i s tog aspekta.
  • Stihl
    3k
    Definitivno bi marketing kluba trebao radit na marketingu(logično jel), nebitno s kim Dinamo igra. Na kraju krajeva to im je i posel...
  • Crusades1986
    9.6k
    Za početak, recimo, bi bilo dobro da na dan utakmice s Osijekom stave golove sa zadnje utakmice proziv Osijeka. Ili neki/e najljepše pogotke protiv Osijeka iz prijašnjih susreta. Nebitno jel domaća ili gostujuća utakmica.

    I tak za svaku utakmicu protiv svakog protivnika.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ovo cak i stavljaju na Facebook, ne znam dal za svaku utakmicu, ali bude.
  • Sljeme
    1.8k
    Za početak, recimo, bi bilo dobro da na dan utakmice s Osijekom stave golove sa zadnje utakmice proziv Osijeka. Ili neki/e najljepše pogotke protiv Osijeka iz prijašnjih susreta. Nebitno jel domaća ili gostujuća utakmica.

    I tak za svaku utakmicu protiv svakog protivnika.
    Crusades1986

    Pa to na Facebooku imaš stalno.
  • Crusades1986
    9.6k
    Jbg blokiran sam na fejsu. :rofl:

    Onda zakaj ne objave i na instagramu to?
  • Salva
    2.3k
    Kužim kaj želiš reć, ali stvarno smatram da nam je marketinški tim na razini trećeligaša. Pogledaj malo najave ostalih klubova u regiji i europi, pa ovo je smiješno. Ne kažem da bi za svaku utakmicu trebali imati svakodnevne pozive, ali “atraktivan” protivnik u prvenstvu prije potencijalno “najvažnije” utakmice godine i sve šta će oni napravit je objavit da je počela prodaja karata i da se do Maksimira mogu vozit s taxijem 10 posto jeftinije.

    Sve mi je to tako bezlično, generično, bez emocije, kao da su stavili oglas za posao i zaposlili nekoga ko s Dinamom i nogometom nema apsolutne nikakve veze.

    Njihov marketing i potencijal koji imaju kao službeni glasnik kluba je iznimno velik, ali na tebe, mene ili sve forumaše ovdje pretjerano nema utjecaja - mi ćemo na stadionu biti, bio to Osijek, Hajduk, Real Madrid ili padala kiša, snijeg ili tuča. Kvalitetan marketing može privuć šire mase i ljude koji nisu svaki vikend na stadionu. A tko može bolje na to utjecat od samog kluba, koji ima najbolje alate i mogućnosti?

    Ali da ne ulazimo u offtopic, vidimo se danas na stadionu. Hocemo pobjedu !
  • dzg717
    937
    dal taj posao u Dinamu uopće radi marketing Dinama ili vanjska agencija?
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Sad me zanima kaj si napravio :chin:
  • Crusades1986
    9.6k
    ma neki banalan komentar kad je bio onaj prosvjed za stopiranje privatizacije Dinama.
  • Stihl
    3k

    Koliko znam, marketing Dinama.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Danas mi klinci idu prvi put na Sjever pa da vidim kakav bude utisak poslije tekme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.