• BlueVelvet
    336
    Dovoljno vremena da se ude na vrijeme, bez brige nazalost nece biti guzve
  • Stjepan
    479
    Slažem se al nisam neki optmist što se tiče brojnosti gledatelja za ovu tekmu nadam se da sam u krivu
  • Dino
    2.2k

    Ja bih volio barem sedam, sve ispod bi mi bilo blago razocarenje.
  • Salva
    2.3k
    Nevjerovatno koliko ljudi u marketingu kluba nemaju osjecaja za ništa, uvijek isti generični “pozivi” koji doslovno rade na principu copy-paste i samo promjene cijene ulaznica i naziv kluba koji gostuje. Bez mašte, bez emocija, bez ičega.

    Hvala Bogu pa postoji zona, grupa na telegramu i još nekoliko stranica po društvenim mrežama.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Cacic je jasno dao do znanja Peri sta mora radit ako hoce vise minuta. Mislim, bilo je jasno i ranije kad je izmedu redova spomenuo da je glavni posao beka defanziva. Sad je bio jos jasniji i ako Bockaj ne popravi tj. ne pokaze zamjetan rast u tom smislu onda si je sam kriv.
  • xyz
    840
    Osijek dolazi bez Darka Nejašmića, Mihaela Žapera, Mije Caktaša, a upitan je i Mile Škorić.
  • deda
    27.7k
    Prilika i za naše snage iz drugog ešalona.
  • M77
    445
    Fan zona od 16h
  • rob ljubavi
    772
    Očito prodaja pojedinačnih ide solidno, a računaju na visok postotak godišnjaka pošto otvaraju fan zonu.
    Jedino se opet moze pricat o kisi sutra ... :lol:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Čekaj utorak kad krene priča o vremenu :lol:
  • Salva
    2.3k
    Nek sjekire padaju boli me briga
  • NORTE
    9k
    Ok, prognoza nam ne ide na ruku, ali očekujem pristojnu posjetu.
    Hvala još jednom svima zaslužnima za ovaj polustadion.
    Kad bi kiša uništila neki spektakl protiv npr. Barcelone, ni tad se ništa ne bi promijenilo.
  • Mali dioničar
    14k
    Kad bi kiša uništila neki spektakl protiv npr. Barcelone, ni tad se ništa ne bi promijenilo.NORTE

    Kad bi igrali Dinamo-Barcelona nijedan stadion ne bi bio natkriven.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ocekujem izmedu 4-5k posjetu
  • Salva
    2.3k
    Ja bi rekao više, jedino ako baš ne bude cijeli dan prolom oblaka.

    6.200.

    Ponavljam, hvala klubu i odgovornima na brutalnom marketingu, da nema Zone mislio bi da smo odgodili tekmu ovaj vikend.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.