• reziser
    6.2k


    uefa osjetljiva na rasizam, kod nas toga nema, samo jebene stepenice i pokoja baklja (nepotrebna)
    bitne razlicite stvari za kaznjavanje.
    Sumnjam da ce im otvoriti i dio stadiona
  • Guinness
    1.9k
    Do prije 2 mjeseca je 'mamiću cigane' bilo rasizam i "stizale su" žesto kazne od UEFA-e.
    Kako sad odjednom mi nismo rasisti, a oni jesu?
  • reziser
    6.2k

    zato jer više to ne vičete sa sjevera :mask:
  • reziser
    6.2k
    Zašto je baš treća bitna? Zato što se često nakon tri kola podvlači crta, psihološki ispada važno kako stojiš nakon pola utrke, a po UEFA-inu sustavu isti protivnik te čeka i u četvrtom kolu. Vrlo često, pak, taj je suparnik, poput Sturma te godine, pa Bruggea, Ajaxa, Olympiacosa... kasnijih godina označen kao ključan u klupskim ambicijama, ajmo reći, kao glavni konkurent za mjesto koje nudi prolaz u drugi krug. Tako je i ove godine Spartak iz Trnave označen ključnim suparnikom, dvije utakmice protiv Slovaka mogu odrediti Dinamovu sudbinu u skupini Europske lige, a pobjeda ili poraz u Trnavi sigurno bi i psihološki, pozitivno ili negativno, utjecali na daljnje izvedbe.
  • Guinness
    1.9k
    Očito te nema na stadionu neke 2 godine cca čim pitaš :wink:
  • reziser
    6.2k

    Ne sine,nema me:lol:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Prokleta UEFA, sve smo već dogovorili za odlazak u Slovačku, i godišnji uzeo i sad ništa.
  • marcio amoroso
    31.9k
    I ja sam bio sve isplanirao. Jbg.
  • Guinness
    1.9k
    Još bolje, sad možete u Istanbul :cool:
  • xavier
    11.1k
    U terminu godišnjeg koji je uzeo za Trnavu :smile:
  • deda
    27.4k
    Ona pjesma koju je Ian stavio na sportnet forumu je toliko odvratna da zaslužuje najstožu kaznu. Ja im ništa ne bih oprostio.
  • 000
    941
    Gnjusno i odvratno. Nisam znao da slovaci imaju u primisli takvo sto. No zbog tih "neodgovornih pojedinaca" nagrabusi cijeli trnavski okrug plus poneki Dinamov kibic koji bi potegao do gore.
  • deda
    27.4k
    Marcio dođi ti na svoje mjesto protiv Čulinca, ovaj Trnave da proslavimo nakon 49 godina.:cool:
  • reziser
    6.2k
    Vecina sve isplanirala za trnavu, al nas zahebali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.