• vjeko1701
    5.9k
    Ima da Ademi podjeli par šamara i da u drugom izađu van ko čopor bijesnih pitbulla.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Oni ne mogu da hodaju od umora a vode 0-1. Ivanusec ima dva puta borevkovica ispred sebe i nema muda da ide u dribling. Ne želim kriviti nikoga jer rezultat nipošto ne prikazuje stanje na terenu, ali mi jednostavno moramo bolje.

    Kod našeg ofsajda je sigurno debil gledao drugog igrača, ali se isto tako mora priznati da skidanje dresa Grgica od strane Ristovskog može biti penal.
  • xyz
    840


    Što si ti to vidio osim davljenja lopte bez ikakve konkretne i smislene akcije? Imao je Biuk čistu priliku. Mi ništa... ako ne računaš zaleđa.
  • Oluja
    3.7k
    po cemu je vodstvo hajduka zasluzeno, da se razumijemo golcina je fantasticna ali sto su oni toliko dobro napravili tokom poluvremena da bi vodstvo bilo apsolutno zasluzeno? Pa nasi im uzimaju sve lopte, magarci su se jedva sastali s loptom.
  • Logistika
    1.1k
    pa realno i nismo imali čistih prilika...većina zaleđa na kraju...ovi su imali 2 zicera cista do gola jbt...ako se hoće bockaja u formi mora igrati,šteta da ljubicic ovako trune na beku...Ivanusec svakim dodirom usporava igru...
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Bože dragi hoće li se pojaviti nekakvi kinezi, arapi, tko god i odvesti brunu petkovića iz dinama.
  • Nino Bule
    11.7k

    Stativa pa sut baturine, spikicev gol, misicev sut, šutalov sut, sve to uz dva poprilicno beskorisna igraca u napadu (ivanusec, petkovic). U nevjerovatno losoj su formi, ovdje da su orsic i drmic startali bi imali 2:0 na poluvremenu
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Poprilično sam siguran da su debili u VAR sobi gledali krivog igrača kod špikićevog gola.
  • Nousername
    626
    Jesam ja jedini koji je primjetio da Petko danas ima drugaciju ulogu nego inace.Danas se ne spusta po loptu kao inace vec stoji kod stopera.

    Cekamo Orsu
  • xyz
    840


    Stativa - Čolina napucao loptu u stativu iz čista mira
    Špikićev gol je zaleđe
    Baturinin, Mišićev i Šutalov udarac su ništa

    Za Petkovića i Ivanušeca se slažem. Za Ivanušeca može biti stvar forme, ali za Petkovića nije. Treba ga se što prije riješiti iz momčadi.
  • Slavonac
    383
    onaj osjecaj kada znas da je tekma gotova za nas...
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Oršić, drmić moraju odmah unutra...
  • Efes Pilsen
    7k
    Ja zalede nisam vidio. Oni su neku liniju povukli i obojali je crvenom i to je to. Spikic je bio u ravnini s Colinom.
  • criticus
    1.4k
    Steta... Mislim da to najbolje opisuje. Imamo par indisponiranih al generalno dobro stojimo na terenu. Nemozes ocekivat previse izrazitih sansi jer oni igraju jako plitko s puno igrača a mi nemamo nikog da šutne izvana. Odnosno imamo, al je na klupi. Ako ih nastave ovako lomit doći će gol.

    Naravno to je samo moj dojam :)
  • Dino
    2.3k
    Nema ni z od zaleda. Sudio je nepostojece zalede jer planira jos otic na more ove sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.