• Miro93
    2.7k
    Cibona - Split 62:71, 3.6.2003. Finale prvenstva

    Cijela utakmica: https://www.youtube.com/watch?v=nO5Cg-3HSy4&t=555s
    Attachments
    cibona1 (1M)
    cibona2 (2M)
  • InatiseSlavonijo
    459


    Slažem se! Nisam tada ni znao da neke marke postoje dok nisam vidio na nekima. 2500 kn odjeće na sebi, a stoji se pred stadionom jer se nema za kartu...
  • ZGV
    3.1k
    Većina toga je fejk, tak da cijene nisu skupe, ali da hoćeš originale treba iskeširati.
    Recimo Skinheads đir, koji smo mi kao klinci furali...u današnje vrijeme su ovakve cijene obleke:
    Alpha spitka oko 800 do 1000 kn
    Fred Perry šulja ili majica oko 400 do 500 kn
    Levis traperice oko 500 kn
    Dr Martens čizme oko 1000 kn.
    Naravno da se to iskombinirat jeftinije, ali nije to baš bagatela
  • marcio amoroso
    32k
    Čak si ti sve ovo i jeftino rekao, sve je to još skuplje.
  • Stihl
    3k

    pa kad se roba krala hahahh, malo ko si je od nas klinaca u to vrijeme mogao priustit takvu markiranu robu.
    Btw. meni je to bio baš dobar đir, vjerojatno zato kaj je to bila brija naše generacije. A jebi ga takvo vrijeme ali mi je ostalo u dobrom sjećanju, ne prvenstveno samo zbog robe nego smo tada bili klinci i bilo nam je super...
  • znajdatevolimja
    155
    Mišljenja sam da je ta "kežuala" kako ju je nazvao kolega agramZ, da se ne izražavam nekim nepotrebnim engleskim nazivima, apsolutno jedan od dijelova navijačke kulture. Naravno, sada kad je već prošlo 13 godina od te slike iz Koprivnice puno toga se promijenilo pa tako i puno stvari u tom điru, nazovimo ga tako. Također, mislim da je taj stil oblačenja nešto što nas razlikuje od ostalih ljudi (nenavijača), na kraju krajeva na taj način je ovaj stil i nastao. Ali naravno, bez razmišljanja se moram složiti kako to ne bi trebalo biti mjerilo ničega, da bi se na utakmicama trebale nositi stvari iz fan shopa grupe jer nije napravljen bez razloga i jer je to jedino ispravno, i naravno najvažnije od svega da se na utakmicama ne komentira kako je netko drugi obučen jer prije svega utakmica nije ni vrijeme ni mjesto za tako nešto, a na kraju krajeva svatko zna najbolje za sebe. Također, možda tema o ovoj stvari na forumu ne bi bila loša zamisao.
  • Miro93
    2.7k
    Ne znam da li je bilo, ali evo...
    Slavlje navijača Šibenke i Dražena 1983. godine i dinamova zastava
    Attachment
    šibenka (98K)
  • deda
    27.6k
    Moćna slika, morat ćemo ju posudit za društvene mreže :up:
  • Miro93
    2.7k
    Kad smo već kod oblačenja...
    I još jedna s tog gostovanja.

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=302&v=jz28iw4-QuM&feature=emb_logo
    Attachments
    Pula (695K)
    Pula1 (1M)
  • Dino
    2.2k
    Kaj rec, gospoda!
  • Miro93
    2.7k
    Puno je puta Dinamo gostovao u Petrinji, a evo par slika sa dvije utakmice (1997. i 2010.)

    Mladost Petrinja - Dinamo 0:11, 12.7.1997.

    Mladost Petrinja - Dinamo 0:3, 7.7.2010.
    Attachments
    petrinja97 (138K)
    petrinjaa97 (78K)
    petrinjaaa97 (142K)
    petrinja1 (126K)
    petrinja2 (126K)
    petrinja3 (2M)
    petrinja4 (126K)
  • deda
    27.6k
    MIro, veliko ti hvala u ime Zone Dinamo, stvarno pronalaziš vrijedne stvari. :clap:
  • Miro93
    2.7k

    Nema na čemu. Ja stvarno uživam u tome i drago mi je da to mogu podijeliti sa svima vama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.