• Stihl
    3k

    Hipo je već odgovorio na to pitanje, imas tu
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/29987
  • Guinness
    1.9k
    Hipo je već odgovorio na to pitanje, imas tuStihl

    Listao sam nešto otpočetka pa čitam malo, nisam ni skužio... Fala.
  • Stihl
    3k
    Auxerre - Dinamo,  Kup UEFA, 1. kolo, 28.09.2006.

    Na putu...
    u2n3f17lqyilisq5.jpg
    la6eque7v4xl3kcm.jpg
    oefwhbnt6ymwmokg.jpg
    htba1wshpi9qya82.jpg
    hrym64uku8g6bms6.jpg
    sb1jbt9gzg81uqte.jpg
    mqgj07kfp3g8ro9z.jpg
    xpyj9sglp3dlk0p0.jpg
    0njpmzgd8mqcrcmr.jpg
    3s5i13zr4pqvekdc.jpg
    it3xbrcxu1v32sgd.jpg
    uzs84v1urmg82cy9.jpg


    Auxerre, prije tekme...
    os895c2klqfbigfz.jpg
    g5qlxmote4wtx7hz.jpg
    x14hs2n9vml7gznt.jpg
    9f8qhkp942cguzmk.jpg
    2ot2biluqto48i8c.jpg
    st05r7chvgvccl72.jpg

    Tekma...
    lenfl14pabw1kia6.jpg
    c8bphaj6zy8q2grj.jpg
    uek0xjk87z6mqnxv.jpg
    grdivma11e6w463z.jpg
    ujqgotn2593t2h4m.jpg
    omni3qw5nkeuwzwr.jpg
    nsnikm8f5ewlfhfv.jpg
    xa1mzjnzsixjy7p7.jpg
    vovdb5hmn3u33mcv.jpg
    qzkr805krkmbhzdj.jpg
    076109nb4ujkl35u.jpg
    s3jtwv864exfj9a3.jpg
    98js5vh3kqhqalt6.jpg
    8r1z60gge622u45e.jpg
    pf1ihln6u9vonh8a.jpg

    Nakon povratka u Zagreb, na glavnom. Tri dana putovanja, a mi ko da smo tek krenuli :cool:
    nnx9n87f1o78knpd.jpg
    qc4c9sxq8uhxvb3h.jpg
    37nhip2ah3w2a1n4.jpg
  • InatiseSlavonijo
    459

    "Zagrebačke mažoretkinje službeni autobus", nakon vas su sigurno bile jako sretne sa stanjem busa :D
  • Stihl
    3k

    :lol: :rofl: mislim da su promočile nakon kaj su osjetile muski znoj pomjesan sa alkoholom.
    Al zamisli face ljudi kad vide bus i misle evo mažoretkinje, a ono hrpa pijanih debila
  • Stihl
    3k
    Evo jedan plakat za turnir u nogometu iz 2011.godine.
    Tih godina su skoro svi kvartovi i ekipe organizirali turnire "u čast odsutnima" gdje je sav prihod išao za pomoć odsutnima. Ovaj turnir je uz vrlo dobru organizaciju i vrlo dobar prihod od turnira ostao i zapamćen po onom malom incidentu koji je brzo otklonjen ali je bacio sjenu na sav trud koji smo uložili u organizaciju.
    7nwyyxumaubgiq8h.jpg
  • Kwedi
    3.8k
    playboy iz lipnja ove godine objavio dvadeset godina star intervju židaka sa zajecom.

    ovo je prva stranica, druga stranica nažalost nečitljiva

    94svlm81g4e8li52.png
  • Stihl
    3k
    Werder - Dinamo, 2007.
    uwgc7035lchmnhzv.jpg
    wdkpti9hywl9xhes.jpg
    md6opkf3coui04n7.jpg
    0d9wqyx75cpz4yto.jpg
    38q23dobj7eg497r.jpg
  • Stihl
    3k
    Dinamo - Šibenik, kup 2006.
    Frendu neko dao pozivnice za zapad pa otišli, bilo malo čudno ali zanimljivo gledat sjever sa neke druge tribine.
    b0zmxl6elqo1o5li.jpg
    izvbntuls6fxxson.jpg
    3nozm82muoyi5gis.jpg
  • Stihl
    3k
    Dinamo-Slaven Belupo, 2006.
    Jebiga,fotke su loše, tada nije bilo dobrih mobitela ko danas :grin:
    dkdg7ys80e3n0h2a.jpg
    42e3gtn23wzhsty8.jpg
    jymyf5k84ljknt0m.jpg
    sjz7doig4jc9ow2h.jpg
    rcyl4jt6gqi9c9ub.jpg
  • InatiseSlavonijo
    459

    Gledam Bremen, moje prvo europsko gostovanje. Našao sam tekst koji sam tada napisao za lokalni forum.
    Petak, prije dva ili tri tjedna, nestrpljivo sam iščekivao izvlačenje mogućeg Dinamovog protivnika. Sretna ruka iz kuglice je izvadila ime: Werder Bremen.
    Veliki klub, s velikim igračma, mislim da je moglo i bolje. Odmah javljam prijateljima koga smo dobili i započinjemo pregovore. Odlučili smo da idemo organizirano autobusom iz Zagreba, dan prije utakmice.
    Dolazi i ponedjeljak, priprema za put i odlazak na noćenje u Zagreb. U utorak u 11 sati okupljamo se na Borongaju. Polazimo oko 12 sati, sa još jednim autobusom navijača. Oko 9 sati stigli u Bremen.

    Dočekala nas je kiša koje je odmah pri našem dolasku u grad, prestala. Krećemo u prema centru, pri čemu gromoglasnim: Izađite na balkone, pozdravite šampione, Dinamo, Dinamo! - budimo tamošnje stanovnike.
    Ulazimo u tramvaj i ondje, isto tako pjesmom, začuđujemo građane. Miran grad (nekima poznat kao grad Beck's-a), sa prekrasnim starinskim kućama i još ljepšim fasadama, mnoštvom pivskih parkov, čistim ulicama i zgodnim plavušama, ostavlja nam vrlo dobar utisak.

    Navijanje u prvom poluvremenu dosta dobro, okrunjeno postignutim pogotkom Dinama. U drugom poluvremenu pad u navijanju, no i dalje prilično dobro, i preokret u rezultatu (nažalost Dinamo prima dva pogotka).
  • Navijač Dinama
    7.4k
    tu priču taj dio bolje da i napišeš u Priče iz davnina..barem ja mislim da ne bih bilo loše
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.