• FLYZG
    27
    ...ali sigurno ima snimke tekmi protiv Hajduka,Zvezde,Partizana,znam da su u to vrijeme puštane skraćene snimke u trajanju od 30 minuta...,npr.tekma iz '86-te u Splitu,4:0 za Dinamo...,bilo bi super pogledat ako ništa drugo,bar golove...
  • BluePhone67
    3.2k
    Znam kada sam pricao sa Dragom Vabecom oko njegove knjige i video cd-a sto je dolazilo uz knjigu da se on morao javit u Beograd oko snimki njegovih golova ... Ne sjecam se da je Zagreb spominjao, al za Beges sam 100 % siguran da je tamo morao rijesit situaciju, cak mislim da je nesto morao i platit.
  • FLYZG
    27
    ...hm,stvarno mi nije jasno to s Bg-om,jer znam da sam neke tekme imao prilike pogledati u programu TVZ-HTV,ali su mi nekako u "magli",uglavnom bilo bi lijepo da se mogu nabavit,jer imam nešto u privatnoj kolekciji,pa eto da popunim malo
  • ZGV
    3.1k
    Znači ove snimke sa kanala bbb well never surrender stavlja dečko iz moje ekipe, M... Obratite se njemu ako želite neke stvari oko toga.
    Nemojte ništa bez njegovog znanja skidati, stavljati jer je puno vremena i volje u to sve uložio.
  • BluePhone67
    3.2k
    Znači ove snimke sa kanala bbb well never surrender stavlja dečko iz moje ekipe, M... Obratite se njemu ako želite neke stvari oko toga.
    Nemojte ništa bez njegovog znanja skidati, stavljati jer je puno vremena i volje u to sve uložio.
    ZGV

    Nema frke, ako treba mozemo sve izbrisati. Nije problem. Mada mislim da ovako moze dobit samo jos na gledanosti, jer stavljamo njegov materijal ne uzimamo niti prepravljamo nista njegovo. I generalno moze stavljat ovdje kako hoce svoje materijale uvijek ce netko pogledat. Al, ako treba mozemo maknuti nije nikakav problem
  • ZGV
    3.1k
    Samo kontaktirajte čovjeka i dogovorite se
  • 000
    941
    Oprosti, dva puta citam, a i dalje ne razumijem oko cega da se dogovorimo?
  • Papastrumf
    9.3k
    Covjek je videa stavio na jubito, ne vidim u cemu je problem ako netko negdje stavi link. Valjda je poanta onda tog videa da ga ljudi vide.
  • BluePhone67
    3.2k
    wuaptblmvpx8qi25.png

    Slicice igraci Dinama
  • BluePhone67
    3.2k
    no2vgxcecnbp4a6t.jpg
    1c53nn22ocq9gx3b.jpg

    Dinamo CD Rom - Enciklopedija o igracima, povijesti, rezultati, golovi itd.
  • Eduardo
    17.2k
    @BluePhone67

    CITAT EKIPE S FACEBOOKA
    Na današnji dan prije 102 godine rođen je legendarni Zvonimir Cimermančić. ⚽️

    Od ljeta 1938. pa sve do 1954. godine nosio je plavi dres Purgera. U tom periodu osvajao je naslove prvaka 1940., 1943., 1948. i 1954. godine te kup 1951. godine.

    Po mnogim kroničarima radi se najboljem desnu krilu kluba u povijesti. Bio je vitak, elegantan, snažan, brz, podoran i precizan - jednom riječju kompletan! Imao je jednako dobru lijevu i desnu nogu.

    Prijatelji su ga opisivali kao jednostavnog, druželjubivog i veselog čovjeka koji je bio neobično skroman. To se oslikavalo i na terenu gdje je volio upošljavati svoje suigrače ako se nalaze u boljoj poziciji - posebice Lešnika i Wölfla.

    Osvajač srebrne medalje s OI 1948. u Londonu, a bio je jedan od petorice hrvatskih nogometaša koji su dres Jugoslavije nosili prije i poslije II. svjetskog rata (još M. Brozović, B. Pleše. F. Matošić i F. Wölfl).

  • Stihl
    3k
    Evo, ovi stariji se sigurno bolje sjecaju ovoga, ja imam samo ovaj jedan broj.
    0pto4joofx9lxc1n.jpg
    A evo i par stvari iznutra: 29g99ld4pbz5rkoe.jpg

    ph1hmlnyxrfannmv.jpg
    9d4ovhr61l8i5zyq.jpg
    ymfbulv8iokk5372.jpg
  • BlueMadness
    22
    lp40c8dyct99ckxe.jpg
    z1yuxu9lnxy2b2in.jpg

    Dinamo web stranica 2007.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.