• Zigi
    2.3k
    zzl1n03sn1fcfk95.jpg
    Dinamo - Zvezda 86/87
  • NORTE
    9.7k
    Dinamo - Zvezda 86/87Zigi
    Evo i ove dvije slike s iste tekme.
    dinamo - Cz 31.5.1987.
    0uvtzw2819g2kd2v.jpgpy8tq5xe7m7dz733.jpg

    gdje vidiš doboj na gornjoj slici, ja ga ne vidim.memory
    Ova krpa gore definitivno izgleda da je Doboj, lijevo od Ilače. Imam još jednu sliku s te tekme na kojoj se baš dobro vidi.
  • Droljo
    5.8k
    Ovo si slikao sa delijama na jugu?
  • NORTE
    9.7k
    Ovo si slikao sa delijama na jugu?Droljo
    Sve te tri fotografije iz '87. su od navijača Zvezde.
    Tad su se zvali "ultras", a imali su i razne podgrupe, tek dvije godine poslije su uzeli ime Delije.

    To su zapravo i jedne od najranijih slika BBB-a, jako malo ih je iz te sezone objavljeno.
  • Mali dioničar
    15k
    Ovo si slikao sa delijama na jugu?Droljo

    :rofl: :rofl: :rofl:
  • Zigi
    2.3k
    Tima je slikao jedan od vodećih ljudi u to vrijeme kod cigana
  • maddaddam
    2.9k
    Isječak sa skupštine veljača/ožujak 1977.

    7O0oMOx.jpg

    Samo je nogometno podzemlje vječno.
  • Zigi
    2.3k
    za9kqzbpasbeoun3.jpg
    Banja Luka 1989.
  • Ali
    2k

    Mogao je netko osim Delija sa juga ili ultasa kako netko kaze i iz Ozne ili Udbe poslat slike, oni imaju sigurno par detaljnijih :smile:
    Pa da se lakše pronadjemo.

    Iako me sad proganja misao, nevremena naći u rezultatima, ali znam da smo jednu tih godina igrali sa zvezdom kroz tjedan (ova slika je nedjelja mislim). Sjećam se da sam tada prvi put pobjegao iz škole a inače sam bio uzoran djak i da je mislim Škoro zabio utrcavsi iza zadnje njihove linije i prebacio lagano golmana na sjevernom golu...
  • Zigi
    2.3k
    u Beogradu imaš stotine slika BBB kod Zvezdaša i Grobara, kolekcionari, samo razmjena dolazi u obzir, da dobiju sliku koju nemaju u arhivi, njihovu naravno, i dobiješ slike nikad viđene koje su oni radili.
  • Ali
    2k

    Ok thx, ali tko je od nas tada mogao unijeti fotić. A da ne kažem kako je malo "raje" imalo , a i u onoj gužvi ispucat film uz ritualna stampeda i da ti ostane cjeli i da imaš oštrinu... u promilima. A državnoj bezbednosti su samo naši bili zanimljivi za fotkanje., jer da bi udbaši i ozna slikala delije trebao ti je selfi koji je izmisljen dva desetljeća kasnije :wink:
  • Mali dioničar
    15k
    Ok thx, ali tko je od nas tada mogao unijeti fotić.Ali

    O čemu pričaš, ja sam uredno nosio fotić na utakmice pa i na 13.05.
  • Ali
    2k
    Ok, rekoh u promilima.
    Svaka čast , zato si ti Dioničar a ja OFR :wink:
  • Zigi
    2.3k
    zar nije Tomislav Š fotograf BBB, zahvaljujući njemu BBB ima pristojnu galeriju eX Yu.
  • Zigi
    2.3k
    jel mi možeš send privatno neke tvoje slike sa te prekinute protiv CZV, imam i ja blizu 100 slika racunajuci i goste
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.