• Zigi
    2.2k
    i Klokan je govorio da vas je puno bilo, ja nisam clan BBB, nego sam kolekcionar eX Yu slika pa sam odlučio da neke podjelim sa vama, al iskreno djeluje mi puno 10.000 na običnu prvenstvenu utakmicu, najviše je Torcide i Horde Zla dolazilo u Mostar tih godina na tribinu stajanje oko 2.000, imam nekih prijatelja pa cu provjeriti tu informaciju, uskoro ide jos jedna slika iz Mostara 1991.godina februarski turnir, finale protiv C.Zvezde, gornje tribine, možda 50 tak navijača
  • plavi72
    704
    Cijela gornja tribina je navijala za d,cijela Hercegovina,Bosna, Dalmacija...BBB-i su došli na stajanje godinu prije(tu utakmicu je bio X pa se onda pucali jedanesterci i izgubili smo),jedan jedini put bili na stajanju (uvijek na gornjoj bili BBB i svi ostali dinamovci),ali na gornjoj tribini je u prvenstvu uvijek sve navijalo za Dinamo,da poslije 13.5.1990. Dinamo je sa zvezdom igrao još 3 puta.
  • plavi72
    704
    Hvala na slici baš si me obradovao...
  • Zigi
    2.2k
    wkem82q7a9mz5no3.png
    Evo ti Igore ta slika iz Mostara 1:2 Boban i Skrinjar 89/90 ipak prikaže malo tribine
  • Zigi
    2.2k
    cjqya75lfczux145.jpg
    Dinamo Zagreb - Sarajevo, 1990-91
  • Zigi
    2.2k
    ugmi1q8xo1mcfx63.jpg
    Sarajevo - Dinamo 89/90
  • Zigi
    2.2k
    ah4s5ke2jyv6ywm4.jpg
    Dinamo - Borac Banja Luka 90/91 kup YU
  • masacusec
    3.1k
    @Zigi jebene su ti fotke. Nisam obraćao pozornost, ne znam jesu li ubačene u lanjsku BBB fotomonografiju ili su do sada "nikad viđene"?
  • Zigi
    2.2k
    nemam je knjigu BBB fotomonografiju niti sam slao ista, neke slike sam kupovao neke mijenjao, vise od 10 godina skupljam sve navijače iz ex Yu, imam poznanstva u Beogradu, Zagrebu, Splitu itd pa tako dolazim do fotki a vjerujem da ima nekih slika koje nisu bile u javnosti
  • deda
    27.8k
    Zigi, u ime Zone hvala na doprinosu. Bit ćemo slobodni objavit neke od njih na društvenim mrežama.
  • SAS1987
    13.4k
    Olimpija - Dinamo 89/90Zigi
    jel to tata od Ljubičića na sliki? :rofl:
  • Zigi
    2.2k
    ako mi vjeruješ sliku sam dobio od navijača Rada United Force, tako da ne poznajem osobe sa fotografije, zato ovdje i postavljam, možda se nesto i sazna
  • Zigi
    2.2k
    5npioilvm98li113.jpg
    Željezničar - Dinamo 89/90 dosta za danas, da se ne zatrpava forum, malo bacite koji komentar, ko je gdje bio i tako to
  • deda
    27.8k
    Heh, mislim da 95 % foruma nije bilo ni rođeno. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.