• Stihl
    3k
    Hahah nasilje della old school :love:
    I onda vele da toga negda nije bilo.
  • Dino
    2.1k
    Džumbus :wink:
  • Miro93
    2.7k
    Gospić - Dinamo 1:6, 1976.
    Attachment
    Gospić (2M)
  • Mali dioničar
    13.4k
    Bazić je u igru uveo Zajca. :smile:
  • Miro93
    2.7k
    Sturm Graz - Dinamo 1:0, 19.10.1999
    Attachments
    Sturm (66K)
    Sturm1 (64K)
    Sturm2 (61K)
    Sturm3 (47K)
    Sturm4 (54K)
  • Pop corn
    4.4k
    Hahaha joj kad se toga sjetim, baš vrh! Koje ludilo, onaj spiker je molio da se maknemo sa terena i onog postolja da igrači dignu pehar, niko ga nije jebal pol posto, pa su digli pehar u loži, spavalo se na travnjaku, skidala mreža sa golova, čak smo travu čupali sa terena i nosili doma. :rofl:
    Makar smo se i toga već ovdje prisjetili koliko se sjećam, ali nema veze, zakaj ne opet.
    Stihl

    da da, i ja čupao tad travu hahahaha. imam i fotku

    inače, tad je nestao transparent "Nema života bez Dinama" i nikad nije nađen poslije. neopreznost dečka koji je bio zadužen da ga pazi, ali mi i da danas nije jasno kak je to nekom palo na pamet uzeti i kaj je s njim napravio.... Inače, poslije se mi probili ispod zapada i imam sliku kako ljubim pehar koji drži Mikić, a pokraj nas Suki. Moram naći tu fotku hahaahah
  • Pop corn
    4.4k


    Bazić je uveo u prvu momčad pola njih iz 82-e. Etablirao ih, sa njima osvojio tri naslova omladinskog prvaka i omladinski kup. Zeko i Cico mi uvijek govore da je lik bio najzaslužniji za njihove karijere (pa i Mlinkinu). Inače bio je trener 4 sezone u komadu što je i tada bilo čudo, a otkaz je dao jer mu nisu dali da kupi jednog igrača - Vahu Halihodžića kojeg je dogovorio.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Bazić je uveo u prvu momčad pola njih iz 82-e.Pop corn

    Ne kužim spominjanje gospodina Bazića u kontekstu 1982.

    Trener seniora je bio do 1977. Isti igrači su igrali i 1980/81 i to izrazito loše, a Bazić je bio izričiti protivnik dovodjenja Blaževića za trenera koji je, ako se ne varam, osvojio prvenstvo 1982.

    otkaz je daoPop corn

    Mirko Bazić nije dao otkaz u smislu u kojem bi se dalo zaključiti iz tvojeg pisanja nego je ostao rukovoditelj Hitrec-Kaciana kao visoko pozicionirani partijski dužnosnik u Dinamu.

    U privitku je dokument vremena, rasprava nakon smjene Djalme Markovića i izlaganje Mirka Bazića nakon što je kao trener doveden Blažević. Upada u oči i da je gospodin Bazić bio nezadovoljan transfer politikom koja će uroditi osvajanjem naslova nakon 24 godine posta.

    SN revija, 17.12.1980.

    qpk5qlbet84mu7ah.jpeg
  • Mali dioničar
    13.4k
    Čisto da se zna u kakvom je stanju Dinamo bio kad ga je preuzeo Blažević.

    ndbl8zcjvi9mxto8.jpeg
  • Pop corn
    4.4k
    Ne kužim spominjanje gospodina Bazića u kontekstu 1982.

    Trener seniora je bio do 1977. Isti igrači su igrali i 1980/81 i to izrazito loše, a Bazić je bio izričiti protivnik dovodjenja Blaževića za trenera koji je, ako se ne varam, osvojio prvenstvo 1982.
    Mali dioničar

    Dakle u prvu momcad ih je pola Bazic gurnuo ko klince i zasluzan je za etabliranje tih momaka. To ce reci i oni sami. Zajc i Mlinka i Cico da nije bilo njega bi zavrsili na posudbama. Zeku su gurali u Varazdin tada.

    Pod Bazicem je Dinamo bio 4., pa 3. i igrao finale Kupa, pa drugi i osvojio Balkanski kup. Onda je bio Rudi, Markovic pa Dalma i dolazi Ciro. Lik je udrio dobre temelje.

    Da dao je otkaz i otisao natrag u Hitrec Kacian skolu omladinskog pogona odakle je dosao na klupu Dinama.

    Ciro je onda dosao i napravio sto je napravio za povijest.

    Nitko Ciri to ne oduzima, ja sam sam samo kontekst toga kako Bazic gura Zajca pisao.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Dakle u prvu momcad ih je pola Bazic gurnuo ko klince i zasluzan je za etabliranje tih momaka.Pop corn

    Jasno da ih je on gurnuo u prvu momčad kad je bio trener prve momčadi kad su oni završili juniorski staž.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Zajc i Mlinka i Cico da nije bilo njega bi zavrsili na posudbama. Zeku su gurali u Varazdin tada.Pop corn

    Opće je poznato da se nikad ništa dobroga nije izrodilo iz slanja mladih igrača na posudbe.

    Nit bi Modrić igrao u Realu da ga je neka budala poslala u Zrinjski i Zaprešić nit bi Lovren igrao u Liverpoolu niti Ćorluka u Cityju niti Šokota u Benfici niti Bišćan u Liverpoolu da su ih nekakve budale slali na posudbe.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    awq9s4dfu6gtayns.jpg
    Znal netko možda sa koje je vo tekme i godina slucajno?
    :grin:
  • NepokolebljivDuh
    129
    Portugal 2012. protiv Helsingborga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.