• Klenx
    4.4k
    Mogući protivnici Dinama za 4.pretkolo Lige prvaka:
    M.Haifa/Apollon
    Qarqbag/Ferencvaros
    Sheriff/Plzen
    Bodo Glimt/Zalgiris
    Stjepan


    Sheriff i Plzen nisu, Plzen ide u nositelje kako će Olympiakos ispast.
    Trabzonspor je mogući protivnik, ima najmanji koeficijent i starta iz 4. pretkola.
  • Crusades1986
    10k
    Ždrijeb play-offa je u utorak
  • db-izbjeglica
    13.4k
    Malo sam bacio oko na slovan-ferencvaros, očekivao sam puniji stadion u bratislavi i nabrijaniju atmosferu, kako na terenu, tako i na tribinama. Jer ono, navodno se oni baš ne vole međusobno.

    Kad ono, ćorak... Stadion čak nije bio ni pun, zapaljive atmosfere ni u tragovima. Na terenu također mlako, više čvrstine bude na dinamo-lokomotiva... moguće čak da je ferencvaros igrao bez mađara na terenu ili eventualno s jednim.

    Trebao sam gledati qarabag :meh:
  • NitkoBitan
    13.1k
    Potencijalni protivnici Dinama u play-offu LP:

    Qarabag - Ferencvaros

    Bodø/Glimt - Žalgiris Vilnius

    Apollon - Maccabi Haifa

    Trabzonspor
  • ZGBhoy
    1.7k
    Prvak Turske ne ide vise direktno u LP ???? :chin: EDIT: Bas vidim Turska liga pala sa 13 na 20 mjesto

    Od ostalih predvidam prolazak Ferencvarosa, Bodø/Glimta i Haife

    Sa ovim nasim predstavama neznam, prodemo Ludu Goru cekaju 3 od 4 Preprka koji bi nam mogli biti Mina.

    Protiv Haife ne vidim Problem, Trabzon i Bodø bi morao provjerit jel proslogodisnja ekipa ostala na okupu a Ferenc neznam neugodni su svakako.

    Da je nasa igra uvjerliva nebi nista rekao al ovako......
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Ludogorec je proda jednog od najboljih igrača. Brazilca Alexa Santana u Atlético Paranaense za tri milijuna eura.
  • xyz
    840
    Ludogorec će u prvoj tekmi biti bez Showa (crveni karton) i vjerojatno Alexa Santane koji je pred realizacijom transfera u Brazil. Njih dva su držala sredinu terena u svim ovosezonskim utakmicama tako da je to dobra stvar.
  • Zagi
    5.6k

    Daj ove cigane da ih zakucamo.
    Možemo njih dobit u playoffu?
    edit: To je EL, zaboravi.
  • deda
    29k
    Kakve bi kod nas bile reakcije da prodamo najboljeg igrača pred susret? :cool:
  • Jaro
    5.9k
    pa zasluzeno drvlje i kamenje...
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Kakve bi kod nas bile reakcije da prodamo najboljeg igrača pred susret? :cool:deda

    Da nemamo ambiciju i da smo financijski loše :sad:
  • MM17
    224
    Gleda netko Bodo - Žalgiris? Na kaj to liči?
  • Majki2111
    2.7k
    Pokušavam ja na plaži lreko streama al šteka. Al kolko sam uspio vidit, bodo dominira u posjedu, igraju 4-3-3. Bodo ima žulo zlatne dresove, žalgiris bijelo zelene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.